نصب بنر دلخوش در صومعه سرا همچنان نیاز به ویزای شنگن دارد!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۲ - ۱۶:۳۳

  کد خبر : 18431

  نصب بنر دلخوش در صومعه سرا همچنان نیاز به ویزای شنگن دارد!

  واران نیوز به نقل از خزر آنلاین: گفتنی است پس از تکذیب خبر مذکور باز هم از نصب بنر بارها …

  واران نیوز به نقل از خزر آنلاین:

  گفتنی است پس از تکذیب خبر مذکور باز هم از نصب بنر بارها و بارها ممانعت شد تا جایی که نماینده شهرستان صومعه سرا نیز از عمل افرادی که می خواهند توپ را به زمینش بیندازند اظهار تاسف کرد!!!

  این روزها دریافت مجوز برای نصب بنر دلخوش در شهرستان صومعه سرا از گرفتن ویزای شنگن هم سختر شده است و بنر های دلخوش از انتهای حوزه استحفاظی شهرستان صومعه سرا  در مسیر رفت و برگشت  یک قدم به جلوتر نیامده است و  بنر های نصب شده در روستای تنیان و شهر گوراب زرمیخ  نیز برچیده شده است که این عمل مورد انتقاد بسیاری از شهروندان قرار گرفته و آنها را مجبور به آویزان کردن بنر های دلخوش بر روی ساختمان های خود نموده است.

  پس از ممنوع شدن بنر دلخوش در شهرستان صومعه سرا که فرماندار دستور آنرا از طرف خود کذب می داند اینبار نوبت برکناری کسانی است که در انتخابات از دلخوش حمایت می کردند. جالب تر این که در طول یک سال گذشته سیروس  شیعه نژاد مدیر روابط عمومی فرمانداری صومعه سرا نقش بسیار موثری در محافظت از چهره فرماندار در رسانه ها داشت و علیرغم برخورد بد مجموعه خصوصی سازی شده!!! از فرماندار صومعه سرا حمایت می کرد.

  ارتباط روابط عمومی با دستگاه اجرایی اش باعث می شود اطلاعات جامعی به مردم برسد و ابزار این اطلاع رسانی، رسانه ها و مطبوعات هستند. اما با برکناری روابط عمومی پویا اکنون فرمانداری صومعه سرا به یک روابط عمومی ایستا تبدیل شده است که گواه این موضوع پورتال فرمانداری شهرستان صومعه سرا است که پس از مراجعه به آن و بخش خبر متوجه می شویم که هیچ اطلاعاتی در آن نیست.

  لازم به یادآوری است چندی پیش گزارشی در خصوص کندن بنرهای تبریک به دلخوش در صومعه سرا در سایت خزرآنلاین منتشر شده بود که با تکذیبیه فرماندار این شهرستان روبه رو شد و وی مسئولیت این مهم را بر عهده شهرداری دانست. اما در گزارش مذکور خبرنگار خزرآنلاین در صومعه سرا مجددا از ادامه ممنوعیت نصب بنرهای دلخوش خبر می دهد.

  ۲ ديدگاه

  1. پیلی برار گفت:

   سلام / جای تقدیر و تشکر داره از شما که این خبر رو سایت تون گذاشتین خیلی از سایت های مدعی از حق و حقوق صومعه سرا چنین کاری نتونستن بکنند اگه هم گذاشتن خلاصه کار کردند.

  2. پیلی براراه قربان گفت:

   شاید مسئول روابط عمومی خودش شایعه ای مبنی بر برکناری خود در خصوص این قضیه پخش کرده ، زیرا از مدت ها پیش خبرهای برکناری وی بدلیل برخوردهای سلیقه ای به گوش می رسید .
   از زحمات و خدمات سایت خزرآنلاین و واران نیوز در این مدت در خصوص انتشار اخبار گوناگون در سطح استان گیلان تقدیر و تشکر میکنم. اما در خصوص خبر فوق باید به حضورتان برسانم که بخش اول خبر مبنی بر ممنوعیت نصب بنر دلخوش در صومعه سرا کاملا صحت دارد اما برکناری مسئول روابط عمومی فرمانداری صومعه سرا کوچکترین ارتباطی با این قضیه ندارد. زیرا رسانه های محلی شهرستان صومعه سرا از جمله صومعه سرا نیوز . سومانیوز و خبرگزاری صومعه سرا در گذشته نسبت به عملکرد این مسئول اعتراض خود را اعلام داشته اند.نکته ی جالب تر این مسئله می باشد که شخص ایشان در ایام گذشته برای مطرح کردن خود خبرهایی که در سایت خزرآنلاین و سایر سایت های صومعه سرا را پرینت (چاپ) میگرفتند و برای فرماندار و معاونش می بردند ! تا به نوعی عدم توانایی وی در امور روابط عمومی پوشش داده شود . هدف از نگارش این دیدگاه حمایت از روی کارآمدن روابط عمومی جدید فرمانداری این شهرستان نمیباشد زیرا مشخص نمودن حقیقت است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro