امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 28 September , 2022
امروز : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ - 3 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 18468
  پرینتخانه » اخبار روز ایران و جهان تاریخ انتشار : 10 اکتبر 2013 - 4:02 |

تکه پراکنی بچه های تیم ملی به ماهینی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا  با مصدومیت خسرو حیدری  حالا شرایط برای مدافع راست  ملی پوش پرسپولیس فراهم شده تا یک بار دیگر جای خسرو را در دفاع راست تیم ملی بگیرد اما از شانس بد ماهینی او با مصدومیتی جزئی  از ناحیه کمر دست و پنجه نرم می کند که البته تا حدود […]


به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا  با مصدومیت خسرو حیدری  حالا شرایط برای مدافع راست  ملی پوش پرسپولیس فراهم شده تا یک بار دیگر جای خسرو را در دفاع راست تیم ملی بگیرد اما از شانس بد ماهینی او با مصدومیتی جزئی  از ناحیه کمر دست و پنجه نرم می کند که البته تا حدود زیادی رفع شده  و شانس بازی اش را  دوباره بالا می برد.


چند روزی است در اردوی تیم ملی هستی.شرایط را چطور می بینی؟


شرایط خوب است.خدا را شکر مشکلی وجود ندارد و تمرینات مان را انجام می دهیم برای بازی با تایلند.


شرایط خودت چطور است؟


اوضاع خودم خوب است.من ۶-۵ روزی کمردرد داشتم  اما از دیروز تمرین کردم.


یعنی الان درد نداری؟


یک مقدار درد دارم اما دیروز با تیم تمرین کردم و تا روز بازی با تایلند انشاءالله مشکلم کامل حل می شود.


فکر می کنی در بازی با تایلند در ترکیب باشی؟


من در تمام این مدت سعی و تلاشم را کرده ام  در تمرینات طوری ظاهر شوم که بازی کنم.البته اول برایم موفقیت تیم ملی اهمیت دارد  و این برای همه خوب است که تیم ملی نتیجه بگیرد.الان هم تمام تلاشم را می کنم تا در ترکیب باشم  اما اگر هم بازی نکردم  برای برد تیم ملی دعا می کنم.در هر حال اولویتم پیروزی تیم ملی ایران است.


اما خیلی وقت است در ترکیب اصلی تیم ملی نبودی و شاید الان بهترین فرصت برای برگشتن باشد.


بله درست است  اما باز هم می گویم تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت تا نظر آقای کی روش را جلب کنم چون نظر نهایی را ایشان می دهد.


از امروز قرار است مهرداد بیت آشور به اردو اضافه شود که هم پستی شماست و قطعا با حضور او ترافیک در دفاع راست بیشتر می شود.نظرت در این باره چیست؟


خب من هم شنیده ام که ایشان بازیکن خوبی است.من فکر می کنم هر چه بازیکنان لژیونر  به تیم ملی بیایند سطح رقابت بین بازیکنان بالاتر می رود  و خودمان هم پیشرفت می کنیم.حضور آنها باعث می شود تلاش مان را هم بیشتر کنیم  و رقابت خوبی بین هم پستی هایمان ایجاد می شود.


یعنی  از آمدن بیت آشور ناراحت نیستی؟


نه اصلا.اتفاقا خوشحالم چون  همان طور که گفتم حضور این بازیکن باعث پیشرفت خودم خواهد شد.دیروز عکسی از تو منتشر شد در یکی از روزنامه ها که مشغول بازی  فیفا ۱۴ با پلی استیشن هستی و روی کمرت کیسه آبگرم گذاشته ای اما ظاهرا یکی از هواداران استقلال کامنت  عجیبی  زیر آن عکس گذاشته و تو هم جواب تندی به او داده ای؟


ببینید من هیچ وقت اهل حاشیه  نبوده ام و اصلا اینطوری نیستم که بخواهم کری بخوانم.هیچ وقت برای استقلالی ها کری نخوانده ام چون آنها را هم دوست دارم .به خودم هم اجازه نمی دهم به آنها توهین کنم  اما ایشان یک کامنمت گذاشته بود  و من هم برایش نوشتم «داداش من خودم در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده ام و حتی تا  با ذوب آهن تا فینال بالا رفته ام» که حالا یک مقدار این بزرگ شده است.


حالا در فیفا کدام تیم را بر می داری؟


من بیشتر با بایرن مونیخ بازی می کنم.


از آن دسته افرادی هستی که هر تیمی قویتر باشد با آن بازی می کنی؟


نه من آلمانی ام و بایرن مونیخی .از اول هم این تیم ها را برمی داشتم.


دیشب  بازی ات را در سریال پژمان دیدیم  اما ظاهرا در راه رفتن جلوی دوربین هم  استرس داشتی.


این اتفاق با پیشنهاد برادران قاسم خانی افتاد .مهراب و پیمان حدود ۸-۷ ماه پیش به من زنگ زدند  و پیشنهاد دادند  و در خواست کردند در این سریال بازی کنم.اینها آدم های بزرگ سینمای ایران هستند  و گفتند یک مقدار باید بازی کنی .برای من حضور در این کار افتخار بزرگی بود .به نظرم تجربه خوبی بود اما  در کل  فوتبال سخت تر از بازیگری است.من در  زمان فیلمبرداری ۴-۳ بار سوتی دادم که صحنه را دوباره می گرفتند  و اینطور نبود که راحت بخواهند تصاویر را بگیرند.به نظرم بازیگری یک مقدار تمرین می خواهد  اما  در کل فوتبال سخت تر است چون حق اشتباه نداری  و در صدم ثانیه باید تصمیم بگیری  و مثل بازیگری نیست که فیلمبرداری را قطع کنند و دوباره بگیرند.


حالا وضع مالی ات مثل آنچه در سریال اتفاق می افتد آنقدر خوب است که خودت یک خانه در نیاوران داری و یک خانه شیک  و با امکانات هم برای پدر و مادرت گرفته ای؟


نه بابا اینها دیالوگ هایی بود که نویسنده برایم نوشته  و من هم حفظ کردم و گفتم.


یعنی در نیاوران خانه نداری؟


نه من فقط یک خانه در بوشهر دارم .در تهران هم در محله سعادت آباد زندگی می کنم.


حتما  خودت و بقیه بچه های تیم ملی  به خاطر بازی خودت هم که شده  سریال پژمان را تعقیب می کنید.


بله این سریال  فوتبالی است  و پیمان و مهراب قاسم خانی هم کارشان خوب است.الان هم در سال جام جهانی هستیم  و اشتیاق فوتبالی مردم بیشتر است .به نظر من خود پژمان خیلی خیلی خوب بازی کرده و باید به خودش  و عوامل سریال یک خسته نباشید بگویم.از طرفی چون تکیه کلام های فوتبالی دارند و موضوع استقلال و پرسپولیس هم  در محتوای سریال هست برای مردم جذاب می شود.


بچه های تیم ملی درباره  حضورت در سریال چیزی به تو گفته اند؟


از وقتی آنونس این سریال پخش می شد بچه ها در پرسپولیس   و بعد تیم ملی مدام تکه می انداختند.جواد نکونام هم یکی دو تا تکه به من انداخت.در پرسپولیس هم محمد رضا (خلعتبری)،محسن بنگر و سیدجلال  با من در این باره شوخی می کردند.در کل از وقتی آنونس سریال پخش شد و من هم در آن بودم برای بچه ها سوژه شده بود.


دیشب چطور؟با بازیکنان تیم ملی دسته جمعی سریال را می دیدید؟


نه بچه ها  همه در اتاق های خودشان بودند اما در راهرو موقع پخش سریال صدای حسین حسین شان می آمد.


فکر می کنی پژمان آنقدر که درباره خودش در سریال صحبت می کند بازیکن خوبی بوده؟


پژمان بازیکن بزرگی  بوده و بازی ملی هم زیاد دارد .من خودم روبروی او بازی کرده ام.زمانی که در استقلال اهواز بودم او در فولاد بود .در پرسپولیس و استیل آذین هم مقابلش بازی کرده ام.


در این سریال پژمان مدام درباره خسرو حیدری صحبت می کند .با خسرو در این باره حرفی نزدید؟


نه فرصت نشده حرفی بزنیم اما چون من و خسرو راست های تیم ملی و پرسپولیس هستیم  و پژمان هم در طول داستان سریال بی تیم مانده  یک مقدار به ما حسادت می کند.


چند بار در طول فیلمبرداری خنده ات گرفت؟


خنده که  زیاد بود و همه اش می خندیدیم.چون تجربه اولم بود چند جا خنده ام گرفت و فیلمبردرای قطع شد .خب این کار در تخصص ما نیست اما در کل تجربه خوبی بود.


بگذریم.فکر می کنی تیم ملی تایلند را شکست دهد؟


ما تمرینات خوبی داشتیم  و صحبت های کی روش هم مبنی بر این است که در گروه مان صدرنشین شویم به همین خاطر به برد این بازی نیاز داریم.ما باید کویت را هم می بردیم که بازی مساوی شد  اما از دو بازی بعدش  برد می خواهیم که بعد از لبنان  باید تایلند را هم ببریم.به همین خاطر از هواداران تیم ملی می خواهم که به ورزشگاه بیایند و با حضور گرم شان  زمینه ساز گرفتن این سه امتیاز شوند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.