دلیل دشمنی ها با ولایت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۸ مهر ۹۲ - ۴:۰۳

  کد خبر : 18475

  دلیل دشمنی ها با ولایت

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، وبلاگ انعکاس طی مطلبی چنین نوشت: بعضیا فکر می کنن کار ولی …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، وبلاگ انعکاس طی مطلبی چنین نوشت:


  بعضیا فکر می کنن کار ولی فقیه،آوردن نان ،آنهم به موقع ،آنهم به قیمت مناسب و ارزان بر سر سفره مردم است،یعنی وقتی قیمت سیب زمینی و پیاز و تنقلات شکمی،درست و به قاعده باشد،کار ولی فقیه هم درست است و اگر خدای نکرده ،زبانم لال کم و کسری بود …….!!!


  البته نمی گویم فایده و اثر ولی فقیه این نیست… اما وظیفه و هدف و غایت آن،نه.


  «مثل این است که کسی بگوید می خواهم بروم شمال کنار دریا ،در مسیرش هم چایخانه می ایستد وچای می نوشد ،هم از مناظر زیبای اطراف جاده لذت می برد و هم کباب برگ اعلا نوش جان می کند،اینها همه از فواید سفر به شمالند اما هدف ،کنار دریا و لذت بردن از آبی بیکران دریاست»


   


  این را هم بگویم، وقتی وظیفه و رسالت ولی فقیه را نان و آب تعریف کردید،دیگر لازم نیست برای آوردن آب و نان ،فقیه باشد،شجاع باشد،مدیر و مدبر باشد،خداترس باشد،کافی است یکی باشد مثل اوباما،از لجنزار خون و قطعه قطعه مردم بی گناه عراق و لیبی وسوریه برایتان نفت و منافع بدست می آورد،نانتان به جا،خانه هاتان به جا و همه چیز خوش و خرم.


  اما وظیفه و کارکرد ولی فقیه چیست! که اگر آن انجام شود هم نان،هم آب  و هم همه چیز با عزت و پاک و حلال و طیب، نصیب مردم می شود،مردم نه تنها نان دارند ،نام هم دارند، چون زیر پرچم ولایت آنچه می دهند ،همه چیز است با قید غیرت.


  کار ولی فقیه در یک کلام رشد است،رشد سیاستمداران،رشد مردم،رشد نانوا،رشد راننده،رشد منابع مادی و معنوی.


  اگر کارش رشد نبود هیچ وقت با بعضی افکار کودکانه بعضی مردم ، که میخواهند کودک بمانند درگیر نبود،هیچ وقت در کوچه های کوفه مورد بی مهری و بی سلام و علیکی مردم قرار نمی گرفت،هیچ وقت زهر به خوردش نمی دادند و هیچ وقت کربلایی نبود.


  رشد با گنده شدن فرق دارد و مشکل هم همین است و همین است که بعضی از سیاستمداران و خواص و اساتید ،حرف ولی فقیه را یا نمی فهمند و یا نامفهوم می فهمند،آنها از رابطه با آمریکا می گویند تا در دنیا گنده شوند و چند کشور به اصطلاح پیشرفته برایشان کف بزنند و ولی فقیه از موضع رشد می گوید : نه،ما باید برای رشد و تعالی مان ،آمریکا را پله کنیم و رویش پا بگذاریم …شاید سخت باشد اما این سختی ها ،تحریم ها ،جنگ ها و نعره کشیدن های این غول بی شاخ و دم ،برای ما و ملت ما رشد به همراه دارد و رشد است که از یک فرهنگ یک تمدن می سازد،رشد است که یک ملت را در تاریخ جاودانه می کند،فکر و اندیشه و ایدئولوژیش را به دنیا صادر می کند… رشد است که چمران می سازد ،همت می سازد،که هر چند در عدد ریاضی ۲نفراند اما در حساب الهی یک لشکرند،رشد ۸سال یک کشور را بر ۲۷ کشور دنیا دست خالی پیروز می کند،رشد،ماهواره امید به آسمان می فرستد،نانوتکنولوژی راه می اندازد،سلولهای بنیادین را توسعه می دهد،انرژی هسته ای می دهد،رشد، خیلی کارها می کند که گنده شدن نمی کند،و آمریکا هم از رشد ملتها بویژه ملت ایران می ترسد.نه از گنده هایی مثل چین،روسیه،ژاپن و آلمان و…، زیرا گنده ها،دیر یا زود تسلیم گنده تر ها می شوند اما رشد یافته ها هرگز سر تسلیم فرود نمی اورند.


  ولایت فقیه کارش به دل مردم حرف زدن نیست هر چند دل دادن به حرف مردم اصل کارش  است.ولایت فقیه کارش سر خم آوردن پیش این و آن نیست هرچند پیش پدر شهید  و پیرمرد رنجور بمی تمام وجودش خم می آورد.


  ولایت فقیه کارش حفظ خودش نیست،هرچند حفظ مرامش و تفکر ولایتی اش در راس کارش است.


  اگر بعضی از ما کودک نبودیم و پا به پای ولایت فقیه رشد می کردیم و بزرگ می شدیم،مطمئنا امروز می توانستیم کارهای بزرگی در دنیا انجام دهیم،هرچند با همین مقدار کم،پیروی ،بازهم شما معجزه ولایت فقیه را دنیا می بینید،مدرک برای اثبات کارسازی ولایت فقیه ،تهاجم همه جانبه استعمارگران،شهوت پرستان،نااهلان،بی خداها به این اصل است.


  حالا می شود به این سوال پاسخ داد ،چرا مرگ بر اصل ولایت فقیه ؟؟چون این اصل رشد آور است، رشد، درد دارد ،جان کندن دارد، سختی دارد،رشد ادمها را از درون بزرگ میکند و بعضی ادمها میخواهند کودک بمانند ، کودکی کنند و دنیا را پارک بازی می دانند، و این است که مثل کودکی که به پدرش به خاطر اینکه می خواهد اورا از کودکی و کوچکی بیرون کند وبزرگش کند،اخم می کند و غرلند می زند ، بعضی ها هم به درد کوچکی و کودکی دچارند و دلشان میخواهد همینطور هم بمانند و همینطورهم بمیرند ،اما رسالت ولایت درطول تاریخ ،بیرون اوردن ادمها از لاک کودکی خودشان است …. و این دلیل مقاومتها ودشنامهای انهابه ولایت است …..


  به امید روزی که ما هم به اندازه خواسته های ولی فقیه رشد پیدا کنیم انروز امتحان ما هم به پایان می رسد و وارد دوران طلایی ظهور امام زمان میشویم.


  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro