قیمت خانه در مناطق مختلف تهران +جدول

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۹ مهر ۹۲ - ۴:۰۳

  کد خبر : 18500

  قیمت خانه در مناطق مختلف تهران +جدول

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، با این حساب «تخفیف و پیشنهاد نرخ‌های فروش …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، با این حساب «تخفیف و پیشنهاد نرخ‌های فروش زیر قیمت منطقه و تعیین شرایط ویژه برای پرداخت مبلغ خرید» تنها شامل حال کلیه مناطق به جز شمال تهران نیست، زیرا همان‌طور که اشاره شد در محله‌های شمال تهران این روزها، فروشنده یا سازنده‌های پول لازم هم پیدا می‌شوند.


  برای مثال، یک واحد مسکونی ۲۲۷ متری نوساز سوپرلوکس در خیابان مرجان واقع در نیاوران ، طبق اظهارات فروشنده با «شرایط پرداخت اقساطی» به خریدار تحویل داده می‌شود.


  همچنین در خیابان زعفرانیه واحدی به متراژ ۲۶۰ متر و ۳ پارکینگ سندی در مجموعه ای لوکس به اضافه ۱۰۰‌متر تراس «زیر قیمت منطقه» به بازار فروش عرضه شده است.


  از سوی دیگر در خیابان فرمانیه شرقی هم مالکی واحد خود را به متراژ ۳۰۰ متر مربع و ۵۰ متر تراس مشرف به باغ و به اضافه سهم القدر زمین با عنوان «فروش فوری» به متقاضیان معرفی کرده است.


  علاوه براین فروشنده ای اعلام کرده است: یک واحد ۴۲۰ متری با طراحی بهترین سازنده به همراه مشاعات مجلل و ۳ پارکینگ با «تخفیف ویژه» به فروش می‌رسد.


  از طرف دیگر برخی از فروشنده ها یا مشاوران املاک از کاهش چند درصدی قیمت پیشنهادی فروش به متقاضیان خبر می‌دهند. در همین رابطه در خیابان سنبل واقع در فرمانیه واحدی به متراژ ۳۲۵ مترمربع و ۳۵ مترمربع تراس مبله بر اساس جزئیات ذکر شده در آگهی «۳۰ درصد زیر‌قیمت‌منطقه» به خریدار واگذار می‌شود.


  همچنین عده‌ای از فروشنده ها در فایل فروش واحدشان به صراحت به مساله پول لازم بودن ، اشاره می‌کنند.


  برای مثال، در خیابان زعفرانیه یک واحد ۲۰۰ متری به صورت تکواحدی برای فروش پیشنهاد شده و مالک اظهار کرده است که «پول لازم» است.


  «اکازیون واقعی ، ۳۰ درصد زیر قیمت» عنوانی است که برای فروش واحدی ۱۲ سال ساخت به متراژ ۲۰۶ متر مربع در خیابان جردن در نظر گرفته شده است و این واحد متری ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.


     کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro