خود نمایی آقازاده ها در دولت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۱ مهر ۹۲ - ۴:۱۵

  کد خبر : 18623

  خود نمایی آقازاده ها در دولت

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری نماینده …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری نماینده ۴ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس ، در مورد این که آیا منظور از آقازاده‌ها در نطق میان دستور هفته گذشته شما در مجلس، افراد به خصوص یا شخص خاصی بود اظهار کرد: روی سخن من با افراد و اشخاص خاصی نبود بلکه به صورت کلی آقازاده‌پروری را مذمت کردم.


  نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقازاده‌نوازی امری مذموم است که مردم آن را بر نمی‌تابند و دیگر فصل این کارها گذشته است.


  بزرگواری خاطرنشان کرد: آقازاده‌نوازی و قائل شدن امتیازات ویژه و خاص برای آن‌ها در قاموس نظام عدالت‌محور جمهوری اسلامی نمی‌گنجد و اگر کسی یا کسانی هنوز به این موضوع فکر می‌کنند سخت در اشتباه هستند.


  این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی توجه به آقازاده‌ها و در نظر گرفتن هر گونه امتیازی برای آن‌ها از سوی هر شخص و جریانی را ناپسند و خلاف خواست مردم دانست و افزود: درخت این نظام را شهیدان با خون خود آبیاری کردند نه آقازاده‌های خوش‌نشین که امروز بخواهند بدون کار و تلاش ظرفیت‌های کشور را به نام خود مصادره کنند و ما نیز برحسب وظیفه اگر نشانه‌ای از آقازاده‌نوازی دیدیم ساکت نخواهیم نشست.


  انتهای پیام/گ


   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro