ابطال وضو با موسیقی!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۱ مهر ۹۲ - ۴:۱۶

  کد خبر : 18632

  ابطال وضو با موسیقی!

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دامنه فتاوای غیر اسلامی این …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دامنه فتاوای غیر اسلامی این فرقه آن قدر گسترده شده  که در این جا تنها به بخشی از جدیدترین فتاوای این فرقه ضاله اشاره می گردد؛  


  شنیدن صدای موسیقی عروسی وضو را باطل می کند!


  شیخ آل الشیخ: شنیدن صدای کمانچه و عود و گیتار که از مزامیر شیطان است، وضو را باطل می کند و اگر در مراسم عروسی طبل که صدایش شبییه دف باشد از فاصله پنجاه متری شنیده شود دیگر لازم نیست وضو گرفته شود.


  خواب دیدن جماع، منجر به باردار شدن زن می شود!


  شیخ عثمین در پاسخ به استفتای دختری که خواب دیده که جوانی او را در آغوش گرفته و به او لبخند زده آیا این مساله کفاره دارد یا خیر، چنین پاسخ داده است:


  آن کسی که تو را در خواب در آغوش گرفته بود ،شیطان بود لذا برای اینکه دوباره شیطان در آغوشت نگیرد و کار به بوسه و.. نرسد، واجب است که اصلاً نخوابی. زیرا من از بزرگانمان شنیده ام که زنا کردن در خواب ممکن است منجر به باردار شدن زن بشود ، البته اگر خوابش عمیق باشد.


  نشستن زن با لباس خانه مقابل تلویزیون حرام است!


  شیخ فالح حربی: حرام است که زن با لباس خانه مقابل تلویزیون بنشیند زیرا گوینده تلویزیون می تواند آن زن را ببنید.به خاطر همین زن باید با زاویه ۴۵ در جه مقابل تلویزیون بنشیند تا هیچ مردی نتواند آن را ببیند. البته بهتر است یک تلویزیون بدون تصویر بخرد تا به شرک و کفر کشیده نشود!!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro