نظر مربی ایران بعد از پنجمی در والیبال

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۳ مهر ۹۲ - ۳:۴۹

  کد خبر : 18699

  نظر مربی ایران بعد از پنجمی در والیبال

  صراط: سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران گفت: من مطمئن بودم که در این دوره از مسابقات مدال می‌گیریم …

  صراط: سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران گفت: من مطمئن بودم که در این دوره از مسابقات مدال می‌گیریم اما گروه‌مان سخت بود.

  مجتبی میرزاجان‌پور، دریافت کننده تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در اولین دوره مسابقات قهرمانی جهان پس از کسب عنوان پنجمی جهان گفت: دیدار آخر ما مقابل ونزوئلا چندان خوب نبود ولی برای پیروزی و کسب عنوان پنجمی جهان کفایت می‌کرد. اشتباهات فردی متعددی داشتیم ولی در مجموع عملکرد خوبی در این دوره از مسابقات به جا گذاشتیم.

  پیمان اکبری، سرمربی تیم ایران نیز پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل ونزوئلا در آخرین بازی و کسب عنوان پنجمی جهان گفت: مطمئن بودم که در این دوره از مسابقات مدال می‌گیریم چون هر مربی انتظار و آرزوی بهترین‌ها را برای تیمش دارد. ما در گروه سختی قرار داشتیم و همه تیم‌ها با بهترین بازیکنان خود در مسابقات شرکت کرده بودند. این بزرگترین مشکل ما بود به دلیل اینکه ۲ نفر از بهترین بازیکنان ما به خاطر شرکت در مسابقات آسیایی همراه تیم در برزیل نبودند.

  ایوان نیتو، سرمربی تیم زیر ۲۳ سال ونزوئلا نیز گفت : این مسابقات، تورنمنت خوبی برای ما بود نه فقط به خاطر اینکه از گروه‌مان صعود کردیم بلکه به این دلیل که توانستیم در جایگاه مناسبی مسابقات را به پایان برسانیم. حالا بازیکنانم می‌توانند با دست پر به تیم بزرگسالان ملحق شوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro