اظهارنظر مارادونا قبل از بازی ایران با آرژانتین

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۳ مهر ۹۲ - ۳:۴۹

  کد خبر : 18705

  اظهارنظر مارادونا قبل از بازی ایران با آرژانتین

  صراط: اسطوره فوتبال آرژانتین تاکید کرد از تیم ملی کشورش به هیچ وجه حمایت نخواهد کرد. رقابت‌های جام جهانی فوتبال …

  صراط: اسطوره فوتبال آرژانتین تاکید کرد از تیم ملی کشورش به هیچ وجه حمایت نخواهد کرد.

  رقابت‌های جام جهانی فوتبال زیر ۱۷ سال از تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۳ (۲۵ مهر ۹۲) به میزبانی امارات آغاز خواهد شد ولی اسطوره آلبی‌سلسته که هنوز از رفتاری که با وی در دوران مربیگری‌اش در تیم ملی فوتبال آرژانتین شد، دلگیر است عنوان کرد در این رقابت‌ها طرفدار تیم زادگاهش نخواهد بود و به حمایت از تیم امارات خواهد پرداخت.

  مهاجم پیشین ناپولی که در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی هدایت تیم ملی آرژانتین را بر عهده داشت به دلیل کسب نتایج ضعیف از سوی اتحادیه فوتبال آرژانتین کنار گذاشته شد و از آن زمان تا کنون مارادونا اختلافاتی با مسئولان فوتبال زادگاهش دارد.

  براساس این گزارش، دیه‌گو آرماندو مارادونا علاوه براینکه سفیر تیم فوتبال الوصل امارات است، به عنوان مربی افتخاری تیم فوتبال دپورتیوو ریسترا از لیگ دسته پنجم آرژانتین نیز منصوب شده است.

  مارادونا در یک کنفرانس خبری گفت: به دلیل اختلافاتی که با مسئولان فوتبال کشورم دارم در جام جهانی زیر ۱۷ ساله‌های جهان طرفدار تیم ملی فوتبال امارات خواهم بود نه آرژانتین! از هواداران اماراتی هم می‌خواهم تا از تیم کشورشان به خوبی حمایت کنند.

  این رقابت‌ها پنجشنبه با انجام دیدار برزیل – اسلواکی آغاز خواهد شد. همچنین امارات در اولین بازی با هندوراس بازی می‌کند و  آرژانتین هم در نخستین بازی خود به مصاف ایران می‌رود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro