تعطیلات تابستانی مهدی کروبی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۲ - ۴:۲۳

  کد خبر : 18783

  تعطیلات تابستانی مهدی کروبی

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از سایت سوک، شاید برای بسیاری این سئوال مطرح شده باشد …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از سایت سوک، شاید برای بسیاری این سئوال مطرح شده باشد که شیخ مهدی کروبی که همواره از او به عنوان یکی از سران فتنه نام برده می شود، این روزها در کجا روزگار می گذراند؟
  با مطالعه سایت های اپوزیسیون و ضدانقلاب، به این نتیجه می رسید که آقای کروبی در بدترین وضعیت و سیاهچال وار زندگی کرده و نگهداری می شود و از هر گونه امکانات اولیه بشری محروم است.


  ادعاهای دروغین درباره کروبی در حالی است که او که میانه خوبی با رفاه طلبی و خوشگذرانی دارد، روزگار را بد نمی گذراند و همواره سعی می کند اوقات خوشی را برای خود فراهم کند. بطور مثال کروبی در تابستان امثال و در روزهایی که تعدادی از جماعت اپوزیسیون سینه چاک وضعیت وی شده بودند، راهی منطقه خوش آب و هوای سرعین در استان اردبیل شد تا از طبیعت بکر این منطقه ییلاقی کمال بهره را ببرد، یعنی درست در همان روزهایی که اپوزیسیون برای عزیزان دربندش! کمپین راه اندازی کرده بود، شیخ مهدی کروبی در دشت های زیبای سرعین در حال اسب سواری و شنا بود.


  شنیده شده که آقای کروبی در این سفر از چشمه آبگرم سرعین نیز استفاده نموده است.


  گفتنی است محمد تقی کروبی فرزند آقای کروبی نیز چندی پیش در یادداشتی در صفحه فیسبوک خود با تایید این خبر و با خوب توصیف کردن وضعیت پدرش نوشته بود که با توصیه پزشکان، مهدی کروبی برای هواخوری بهتر و استفاده از آفتاب به مدت ۳ روز به منطقه سرعین اردبیل برده شده است. وی همچنین در دورانی که مشهور به “حصر” شده است مسافرت های مشابهی به مازندران، گیلان و برخی مناطق خوش آب و هوای کشور داشته است.


  http://www.asr-entezar.ir/9dey/wp-content/uploads/IMAGE6343728419571875001.jpg  کروبی که اکنون ۷۶ سال سن دارد، چندی پیش تولد ۷۶ سالگی خود را نیز در کنار خانواده و فرزندانش جشن گرفته بود.


  انتهای پیام/


   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro