فوت دختر 4 ساله بر اثر یک سهل انگاری

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۲ - ۴:۲۴

  کد خبر : 18798

  فوت دختر ۴ ساله بر اثر یک سهل انگاری

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از گلستان ما ؛ ظهر دیروز بیستم مهرماه ۹۲ خانواده سه …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از گلستان ما ؛ ظهر دیروز بیستم مهرماه ۹۲ خانواده سه نفره گرگانی مشغول خوردن ناهار بودند که بعد از ناهار حال دختر و مادر بهم می خورد بهمین خاطر به درمانگاهی در گرگان مراجعه می کنند .


  داخل درمانگاه بعد از مداوا و دادن دارو ، آنها را مرخص می کنند اما بعد از آمدن به خانه و مصرف دارو متاسفانه حال دختر ۴ ساله مجددا بهم می خورد و به بیمارستان منتقل می شود که متاسفانه در بین راه فوت می کند ؛ مادر نیز بر اثر دیدن چنین لحظه ای به کما می رود .


  امروز مراسم تدفین سیده فاطمه دختر ۴ ساله گرگانی در نهایت حزن و اندوه خانواده ، اقوام و شهروندان گرگانی برگزار شد . گفته می شود که پزشکان نتوانستند درد سیده فاطمه را تشخیص دهند .


  اما خبر خوشحال کننده اینکه عصر امروز مادر سیده فاطمه از کما بیرون آمده اما هنوز هوشیاری کامل خود را بدست نیاورده است .


  شاید در این حادثه نتوان مقصر اصلی را مشخص کرد اما بعضی اوقات در برخی بیمارستانها مثل ۵ آذر و یا برخی درمانگاه ها مشاهده می شود که با بیماران سطحی برخورد شده و یا اینکه مریض را دست دانشجویان می سپارند و اینگونه با سلامتی و جان مردم بازی می کنند .


  درمانگاه و مجموعه های مرتبط در این حادثه می توانند توضیحات خود در این رابطه و علت بیماری و فوت دختر ۴ ساله را ارائه نمایند و مسئولین و دست اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی گرگان نیز به مراحل پذیرش ، درمان تا ترخیص ، این مادر و دختر نظارت و سرکشی دقیق تری نمایند تا علاوه بر روشن شدن ابعاد این موضوع ، مانع از تکرار چنین حوادث ناگواری شوند .


  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro