جلالی: خاطرات خوبی از این داور ندارم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۷ مهر ۹۲ - ۴:۴۱

  کد خبر : 18880

  جلالی: خاطرات خوبی از این داور ندارم

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا مجید جلالی در کنفرانس خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان اظهار کرد: تحمل …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا مجید جلالی در کنفرانس خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان اظهار کرد: تحمل بی‌تجربگی‌مان در این بازی بسیار سخت است. در زمین بازی خیلی بهتر بودیم و می‌توانستیم با اختلاف زیادی پیروز شویم ولی کم‌تجربگی‌مان باعث شد تا نتوانیم نتیجه خوبی رادر مقابل فولاد کسب کنیم.


   


  وی درخصوص خطای پنالتی بازیکنانش گفت: هوادارانمان بعد از آن پنالتی رفتار بسیار خوب و بافرهنگی را داشتند و وقتی داور این صحنه را پنالتی اعلام می‌کند و بازیکن حریف نیز آن صحنه‌ی زشت را انجام می‌دهد رفتار هوادارانمان بسیار خوب بود و آیا اگر این صحنه در شهرهای دیگر رخ می‌داد به نظرتان حاشیه‌هایی را به دنبال نداشت؟


   


  سرمربی تراکتورسازان ادامه داد: هوادارانمان در ادامه بازی نیز داور را تشویق کردند که باید به دلیل اشتباهش باید جریمه بشود و فوتبال می‌گوید باید حداقل یک سال محروم شود.


   


  جلالی درخصوص هواداران تراکتورسازی و حضور ۴۵ هزار نفری آنها گفت: احساسات پاک هوادارانمان را امروز احساس کردیم ۱۷ بازی دیگر برایمان باقی مانده است که ۱۰ بازی آن خانگی است و باید در این ۱۰ بازی به این شکل به استادیوم بیایند. ۱۰ بازی خانگی‌مان می‌تواند ما را قهرمان کند.


   


  سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در پایان اظهار کرد: از  تورج حق وردی داور امروز بازی‌مان خاطرات خوبی ندارم ولی من می‌گویم او امروز اشتباه کرد و به مسائل دیگر کاری ندارم.


   


   


  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro