ناوگان حمل ونقل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه گيلان به دستگاه ردياب GPRS مجهز شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۷ مهر ۹۲ - ۱۷:۱۶

  کد خبر : 18928

  ناوگان حمل ونقل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان به دستگاه ردیاب GPRS مجهز شد

  مدیرشرکت نفت گیلان از تجهیز ناوگان حمل و نقل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان به دستگاه ردیاب GPRS …

  مدیرشرکت نفت گیلان از تجهیز ناوگان حمل و نقل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان به دستگاه ردیاب GPRS خبر داد.

  فردین چراجی صبح شنبه در جلسه شرکت نفت استان افزود: نصب سیستم GPRS  بر روی حاملان فرآورده های نفتی این امکان را به پیمانکاران حمل و نقل می دهد که ضمن کنترل وضعیت ترافیک نفتکش ها به صورت آنلاین نسبت به رفع خرابی و بروز حادثه در اسرع وقت اقدام کنند.

  وی اظهارداشت: ناوگان حمل و نقل از سوی سه شرکت پیمانکاری از قبیل قائم ترابر، تعاونی تانکرداران و توحید ترابر اداره می شود که تاکنون دو شرکت پیمانکاری به سیستم GPRS بر روی نفتکش ها مجهز شدند.

  مدیر شرکت نفت گیلان همچنین گفت: از ابتدای سال تاکنون ۹ میلیون و ۱۰۰هزار لیتر نفت سفید به مناطق صعب العبور استان ارسال و ذخیره سازی شده است.

  وی افزود: این میزان نفت سفید طی پنج  فقره کالا برگ از ابتدای  امسال اعلام و از سوی هفت ناحیه فعال و دو نمایندگی در استان برای خانواده های فاقد گاز طبیعی ارسال شده است.

  وی اظهارداشت: میزان سهمیه اختصاصی نفت سفید مناطق صعب العبور گیلان در سال جاری در مجموع ۲۱ میلیون و ۱۶۰ هزار لیتر است که تا کنون ۴۳ درصد آن جذب شده است.

  مدیر شرکت نفت گیلان گفت: این استان دارای ۲۰۲ هزار و ۸۹۷ خانوار مصرف کننده نفت سفید است که از این تعداد ۲۰ هزار و ۶۳۸  خانوار در مناطق کوهستانی و صعب العبور استان زندگی و تعداد ۵۴ فروشندگی فعال در این مناطق وظیفه سوخت رسانی به این خانوارها را برعهده دارند.

  وی ادامه داد:  در حال حاضر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان قابلیت رسید روزانه انواع فرآورده های عمده نفتی اعم از نفت سفید، نفتگاز و بنزین را از طریق خط لوله ری، قزوین – رشت و ذخیره سازی آن در انبار تدارکاتی رشت و رسید فرآورده های ویژه از قبیل نفت کوره، بنزین سوپر و سوخت هواپیمایی ATK و حلال ها  را از انبار نفت ری از طریق نفتکش دارد.

  چراجی اظهارداشت: مجموع این فرآورده ها که سالانه افزون بر دو میلیارد لیتر برآورد می شود در قالب هفت ناحیه از قبیل مرکزی، لاهیجان، انزلی، رودبار، رودسر، آستارا و فومن و دو نمایندگی تالش و صومعه سرا  از طریق ۱۶۱  باب جایگاه شرکتی، اختصاصی بنزین، نفتگاز و سی ان جی فعال در سطح استان توزیع می شود.

  وی اذعان داشت:  همچنین نظربه موقعیت استراتژیک انبار نفت رشت، سوخت برخی مناطق همجوار استان اعم از اردبیل، خلخال، چالوس، رامسر، تنکابن و زنجان نیز از این منطقه تامین خواهد شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro