شادترین لحظه کفاشیان در 6سال اخیر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۹ مهر ۹۲ - ۳:۲۲

  کد خبر : 18991

  شادترین لحظه کفاشیان در ۶سال اخیر

  صراط: رییس فدراسیون فوتبال کشور با اشاره به اینکه بانوان فوتبالیست برای اولین بار توانستند مجوز بازی با حجاب اسلامی …

  صراط: رییس فدراسیون فوتبال کشور با اشاره به اینکه بانوان فوتبالیست برای اولین بار توانستند مجوز بازی با حجاب اسلامی را دریافت کنند و در هوای شرجی کره‌جنوبی تیم‌های تایلند و مالزی را شکست دادند.

  علی کفاشیان در حاشیه همایش تجلیل از ورزشکاران باشگاه ملی حفاری اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: در شش سال اخیر هیچ موقع به اندازه زمانی که تیم فوتبال بانوان ما توانست با حجاب اسلامی در رقابت‌های آسیایی نایب قهرمان شود، احساس شادی نکردم.

  وی اضافه کرد: بخشی از موفقیت تیم ملی بانوان مربوط به خوزستان بوده چرا که شش بازیکن خوزستانی در تیم حضور داشتند و این برای استان مایه افتخار است و ما وظیفه خودمان می‌دانیم که از آن‌ها تقدیر کنیم.

  رئیس فدراسیون فوتبال کشور با بیان اینکه به دو دلیل مهم به اهواز سفر کردم افزود: با توجه به اینکه باشگاه ملی حفاری سرمایه‌گذاری خوبی در ورزش انجام داده است بر خود دانستم که در این مراسم حضور داشته باشم.

  وی ادامه داد: همچنین افتخارآفرینی تیم فوتبال بانوان در رقابت‌های آسیایی که بخشی از بازیکنان آن مربوط به خوزستان بود از دیگر دلایل حضورم به اهواز است.

  کفاشیان با اشاره به اینکه خانم‌های ما برای اولین بار توانستند مجوز بازی با حجاب اسلامی را دریافت کنند گفت: بانوان ما با حجاب کامل و در هوای شرجی کره‌جنوبی توانستند تیم‌های بسیاری و از جمله تایلند و مالزی را شکست دهند و در بازی فینال مقابل ژاپنی که قهرمان جهان است قرار گیرند.

  وی خاطرنشان کرد: تیم فوتبال بانوان اولین تیمی است که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مورد تقدیر و تشکر قرار می‌گیرد و این اهمیت کار آن‌ها را نشان می‌دهد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro