اعتراض پرسپولیس به رای کمیته انضباطی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳۰ مهر ۹۲ - ۱:۳۷

  کد خبر : 19035

  اعتراض پرسپولیس به رای کمیته انضباطی

  صراط: مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس با اشاره به رای صادر شده علیه این باشگاه توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: …

  صراط: مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس با اشاره به رای صادر شده علیه این باشگاه توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: به نظر می‌رسد این رای برای ایجاد تعادل بین دو باشگاه صادر شده و جای تاسف دارد.

  مصطفی شکری در خصوص رای صادر شده علیه باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم خاطرنشان کرد: به هرحال باشگاه حق خود را محفوظ می‌داند که در کمیته استیناف از خود دفاع کند. ما به این رای اعتراض داریم و در کمیته استیناف به دنبال حق خود هستیم. به نظر می‌رسد که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال متاثر از فضای ایجاد شده و برای مصلحت اندیشی اقدام به صدور این رای کرده و به نوعی برای تصدی خاطر برخی‌ها چنین تصمیمی گرفته است.

  وی همچنین گفت: درست است که آیین نامه انضباطی این رای را پیش‌بینی کرده است ولی چه در مورد استقلال و چه پرسپولیس این رای قابل چالش است. با این حال باید بگویم که اگر واقعا رای برای ایجاد تعادل بین دو باشگاه بوده که جای تاسف دارد.

  مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا فکر می‌کنید که این رای برای ایجاد تعادل بین دو باشگاه صادر شده است، گفت: این شائبه وجود دارد ولی من هنوز رای را ندیدم با این حال به نظر می‌رسد که کمیته انضباطی یکسری مسایل را دیده و تحت فشار رای را صادر کرده است.

  شکری همچنین تاکید کرد: من نظر حقوقی خودم را در این باره به باشگاه ارایه می‌کنم و در صدد دفاع از حق خود بر می‌آییم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro