13 آبان روز نه گفتن به استکبار و مستکبر است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۹ آبان ۹۲ - ۱۸:۴۴

  کد خبر : 19211

  ۱۳ آبان روز نه گفتن به استکبار و مستکبر است

  به بهانه نزدیکی ۱۳ آبان مصاحبه ای کوتاه با فرماندار شهرمان کردیم تا نظر ایشان را در مورد این روز …

  به بهانه نزدیکی ۱۳ آبان مصاحبه ای کوتاه با فرماندار شهرمان کردیم تا نظر ایشان را در مورد این روز بدانیم مخاطبان عزیز متن مصاحبه را می توانند در زیر مشاهده کنند.


  واران نیوز» سلام آقای حسینعلیزاده با توجه به نزدیکی ۱۳ آبان و اهمیت دو چندان این موضوع در این روز ها چند کلامی در این مورد با مخاطبان ما صحبت کنید

  با سلام خدمت مردم صومعه سرا .با توجه به نزدیکی ۱۳ آبان و همانطور که گفتید اهمیت این روز میخواهم توضیحی در مورد این روز بدهم.

  اهمیت این روز به دلیل این است که هم لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان تسخیر شد هم سالروز شهادت دانش آموزانی است که برای مبارزه با طاقوت آمده بودند.

  و جالب این که این روز با تبعید امام توسط  رژیم شاهنشاهی یکی است،هر سه این وقایعبه نوعی مبارزه با استکبار بوده و ما نیز برای همین این روز را نماد مبارزه با استکبار قرار داده ایم و با این کار نشان میدهیم که هنوز هم دیدگاه ما نسبت به استکبار و مستکبر تغییری نکرده است.

  ما نیز در شهرستان صومعه سرا مراسم راهپیمایی را برگزار میکنیم تا به امید خدا با حضور پرشور مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان مشت محکمی بر دهان دولت های مستکبر بزنیم.

  ۱۳ آبان از دیدگاه امام خمینی (ره) انقلاب دوم مردم بوده واین سخن را به خاطر یافتن اسناد مهم جاسوسی و توطئه این کشور در سفارت میدانستنداسنادی که توانست دست این کشور را در منطقه رو کند،

  مردم کشور ایران از قبل انقلاب  تا کنون روحیه استکبار ستیزی را همراه خود داشته اند و این روحیه را به کشور های مسلمان دیگر نیز صادر کرده اند ، به خاطر همین روحیه است که دشمنان ما دشمنی خود را ذره ایی با این کشور کم نکرده اند و فقط نوع این دشمنی را از سخت به نرم و فشار های اقتصادی تبدیل کرده اند و این دشمنی را تا بر اندازی نظام اسلامی ادامه خواهند داد.

  مردم کشور ما با این راهپیمایی خود نشان میدهند که هنوز هم پیرو خط امام که همان مبارزه با استکبار جهانی است  هستند و با تحریم ها و فشار های این چنینی از استقلال کشور خود نمی گزرند.

  واران نیوز» نظر شما در ارتباط با رابطه آمریکا و ایران چیست؟

  در این مباحث که جنبه بین المللی و سیاست های کلی کشور است نظر ما همان نظر رهبر انقلاب است و ما مطیع نظرات رهبر هستیم

  واران نیوز » آیا شما موافق حذف شعار ” مرگ بر آمریکا” از شعار های راهپیمایی ۱۳ آبان هستید؟

  خیر ، باز هم تاکید میکنم در این موارد نظر بنده همان نظر رهبر معظم انقلاب است و نظر ایشان فسخ الخطاب است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro