نرمش قهرمانانه به این معنا نیست که جمهوری اسلامی ایران اهداف خود را کنار بگذارد.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۰ آبان ۹۲ - ۱۳:۱۷

  کد خبر : 19215

  نرمش قهرمانانه به این معنا نیست که جمهوری اسلامی ایران اهداف خود را کنار بگذارد.

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا گفت: نرمش قهرمانانه به این معنا نیست که دولت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اهداف …

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا گفت: نرمش قهرمانانه به این معنا نیست که دولت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اهداف خود را کنار بگذارد.

  حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی در گفتگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به سخنان رهبر در مورد نرمش قهرمانانه دولت  اظهار کرد: برای عده ای این نرمش قهرمانانه بد توجیه شده است و در این فکر به سر می برند که دولت نظام جمهوری اسلامی  دارد از آن حالت استکبار ستیزی ایران بیرون آمده و همه اهداف نظام را کنار می گذارد.

  وی اذعان داشت: این افکار درست نیست و برای اینکه بفهمانیم ایران اسلامی بعد از ۳۳ سال باز همان اوج حماسه استکبار ستیزی و خوی استکباری که امریکا دارد را نمی پسندد باید جمعیت بیشتری در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند و این نشاط را به صورت نرمش قهرمانانه نشان دهند.

  امام جمعه صومعه سرا تصریح کرد:اگر کسی بخواهد در مقابل دین و دیانت و اسلامیت و ایرانیت ما بایستد  با آن ها سر ستیز خواهیم داشت.

  حجت الاسلام و المسلمین صدیقی بیان کرد: اگر آمریکا هدف ایران را پیاده کند و سرمایه های بلوکه شده ایران را به ایران برگرداند و بپذیرد  که برنامه صلح آمیز هسته ای ایران  حتما صلح امیز است و آنهایی که دانشمندان  هسته ای را به شهادت رسانده اند تروریست هستند  ارتباط و رابطه با آمریکا  مانند کشورهای دیگر مشکلی نخواهد داشت.

  وی در پاسخ به این  سوال مبنی بر اینکه آیاموافق حذف شعار مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان هستید گفت: امسال باید این شعار داده شود تا نشان دهیم ملت ایران  همان ملت ۳۳ سال پیش و همان فرزندان حضرت امام هستند وآمریکا تا زمانی خوی استکباری دارد این شعار باید داده شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro