امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 3 October , 2022
امروز : دوشنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۱ - 8 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 19225
  پرینتخانه » اخبار صومعه سرا, ویژه تاریخ انتشار : 02 نوامبر 2013 - 0:05 |

مرگ بر آمریکا همان هیهات من الذّله امام حسین(ع) است

تمام دنیا منتظر مذاکرات و روابط ایران با آمریکا هستند و آزادی خواهان جهان که ایران و امام خمینی را الگوی خود میدانند، منتظر پاسخ مردم ایران به آمریکا هستند؛که تا آمریکا از مواضع قدرت پایین نیاید و از خوی استکباری خودش عقب نشینی نکند ،مردم عاشورایی ایران جان از دست میدهند ولی زیر بار […]

مرگ بر آمریکا همان هیهات من الذّله امام حسین(ع) است

تمام دنیا منتظر مذاکرات و روابط ایران با آمریکا هستند و آزادی خواهان جهان که ایران و امام خمینی را الگوی خود میدانند، منتظر پاسخ مردم ایران به آمریکا هستند؛که تا آمریکا از مواضع قدرت پایین نیاید و از خوی استکباری خودش عقب نشینی نکند ،مردم عاشورایی ایران جان از دست میدهند ولی زیر بار ظلم نمیروند.


آرشیوی

 

مسئول معاونت تربیت و آموزش بسیجیان سپاه قدس گیلان در گفت و گو با خبر نگار واران نیوز، اهمیت ۱۳ آبان امسال را بیشتر از سال های قبل دانست.

حسن زاده اظهار کرد: مردم شریف ایران برای اثبات این موضوع که فشار اقتصادی بر عقاید آنها تاثیری نگذاشته و هنوز هم اعتقادات عاشورایی خود که همان مبارزه با استکبار است را حفظ کرده اند ۱۳ آبان امسال را پر شکوه تر از سال های پیش برگزار میکنند.

وی ادامه داد: تفاوت ۱۳ آبان امسال با دیگر سال ها به این دلیل است که تمام دنیا منتظر مذاکرات و روابط ایران با آمریکا هستند و آزادی خواهان جهان که ایران و امام خمینی را الگوی خود میدانند منتظر پاسخ مردم ایران به آمریکا هستند؛که تا آمریکا از مواضع قدرت پایین نیاید و از خوی استکباری خودش عقب نشینی نکند ،مردم عاشورایی ایران جان از دست میدهند ولی زیر بار ظلم نمیروند.

محمدحسن حسن زاده  در پاسخ به این  سوال مبنی بر اینکه آیاموافق حذف شعار مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان هستید گفت : ما میخواهیم به سیاست های این رژیم استکباری مرگ بگوییمد و با این شعار  فرهنگ عاشورا را زنده کنیم, مرگ بر آمریکا یعنی هیهات من الذّله که در حال حاظر به یزیدیان زمان خود می گوییم.

این شعار نباید هیچ زمانی از ذهن مردم برود این یک شعار کلیدی برای نظام ماست و تا زمانی که خوی استکبار ستیزی وجود دارد و آمریکا پرچم دار مستکبران است شعار مرگ بر آمریکا باید وجود داشته باشد این شعار باید از نان شب هم برای مردم مهم تر باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.