نیروی انتظامی با هنجارشکنان قاطعانه برخورد کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۸ مهر ۹۱ - ۲۳:۰۰

  کد خبر : 1927

  نیروی انتظامی با هنجارشکنان قاطعانه برخورد کند

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: نیروی انتظامی باید با هنجارشکنان و بدحجاب‌ها قاطعانه برخورد کند. واران نیوز»، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی پیش …

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: نیروی انتظامی باید با هنجارشکنان و بدحجاب‌ها قاطعانه برخورد کند.

  واران نیوز»، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی پیش از ظهر امروز در جمع نیروهای انتظامی و نظامی این شهرستان با تبریک هفته ناجا، اظهار کرد: پوشیدن لباس خدمت به مردم و پاسداری از امنیت ملی افتخار و توفیقی بزرگ برای آدمی است.

  وی با بیان اینکه دین‌محوری و کمک به دیگران از مشخصه‌های بارز خادمان حریم امن و ایمان است، تصریح کرد: وجود نیروهای انتظامی در راستای برخورد با هنجارشکنان و متخلفان در کشور یک نعمت ارزشمند محسوب می‌شود.

  امام جمعه صومعه‌سرا با اشاره به بازنشستگان نیروی انتظامی اذعان کرد: بازنشستگان ناجا از نیروهای ارزشی و با تجربه حوزه نظامی کشور هستند که تجربه آنها در کنار توان نیروهای جوان کارساز خواهد بود.

  وی به ستاد امر به معروف و نهی از منکر صومعه‌سرا اشاره کرد و افزود: این ستاد در سال گذشته با اتحاد و همدلی مسئولان و مردم برای احیای اهداف فرهنگی و دینی رتبه نخست استانی را کسب کرد.

  صدیقی، کسب این مقام را افتخاری بزرگ ندانست و تصریح کرد: راه‌های برخورد با هنجارشکنان و استقرار کامل فرهنگ بومی و اسلامی دشوار است.

  وی با تصریح بر اینکه صومعه‌سرا یکی از شهرستان‌های امن و فرهنگی استان است، یادآور شد: ظرفیت‌های قدرت و قوت ملی در گرو امنیت ملی است.

  امام جمعه صومعه‌سرا ادامه داد: برای جبران خلٱهای فرهنگی و برقراری احکام دینی نیازمند برخورد جدی و قاطع با فرهنگ‌شکنان این عرصه هستیم.

  وی اجرای مانورهای فرهنگی و تذکر زبانی امر به معروف و نهی از منکر در کشور را بی‌تاثیر دانست و بیان کرد: از این پس باید به فکر برخورد جدی‌تر در باره این مقوله مهم فرهنگی و اجتماعی باشیم.

  صدیقی استقرار احکام اسلامی اقدامی مهم و اساسی در جوامع اسلامی خواند و متذکر شد: ترویج احکام اسلامی به قدری مهم است که امام حسین (ع) جان خود را برای پاسداری از این ارزش فدا کرد.

  وی به جو افکنی و تخریب نظام جمهوری اسلامی از طرف برخی افراد و جریان‌های برگرفته از فرهنگ غرب اشاره کرد و متذکر شد: کم‌بصیرتی در برخی افراد نباید مانع از ادامه راه شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی شود.

  امام جمعه صومعه‌سرا، بی‌عفتی برخی زنان در جامعه امروز را از جمله این مباحث انحرافی ذکر کرد و یادآور شد: بنیان خانواده‌ها در راستای قرار گرفتن در حیطه حسادت تضعیف و تخریب می‌شود.

  وی، بدحجابی در جامعه اسلامی را یک جرم و مرتکبان آن را مجرم خواند و افزود: دولت باید برای برخورد جدی و قانونی با افراد بدحجاب آزادی بیشتری به ارگان‌های انتظامی کشور دهد تا بساط بدخواهان برچیده شود.

  صدیقی خاطرنشان کرد: احکام دینی و اسلامی برگرفته از آرمان‌های الهی و ولایی نباید به سادگی دستخوش عده‌ای منحرف و بی‌بصیرت قرار گیرد.

  وی از نیروی انتظامی خواست با هنجارشکنان قاطعانه برخورد کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro