308 دانش آموز صومعه سرایی به اردوی راهیان نور اعزام شدند+عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۴ آبان ۹۲ - ۱۱:۰۴

  کد خبر : 19365

  ۳۰۸ دانش آموز صومعه سرایی به اردوی راهیان نور اعزام شدند+عکس

  واران نیوز: فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا عصر روز دوشنبه در حاشیه این آیین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار …

  واران نیوز:

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا عصر روز دوشنبه در حاشیه این آیین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این تعداد دانش آموز توسط هفت اتوبوس به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید به عمل می آورند.

  سرهنگ پاسدار کیا عاشوری افزود: پنج نفر راوی نیز در این اردوی راهیان نور در کنار دانش آموزان پاسخگوی سوالات آنان در بازدید از مناطق اروند کنار، دهلاویه ، هویزه و شلمچه هستند.

  وی با اعلام این که تا پایان سال جاری چهار هزار دانش آموز شهرستان صومعه سرا به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام می شوند، گفت: راهیان نور فرصتی مناسب برای تجدید پیمان با آرمان های مقدس شهداست که با ایثار خود امنیت و آسایش را به ما هدیه کردند.

  سرهنگ عاشوری با اشاره به این که جنگ ما یک نوع دفاع مقدس و جهاد در راه خدا بوده و در آنجا خون مخلص ترین و معتقد ترین جوانان کشور بر زمین ریخته شده گفت: اولین هدف این اردوها انتقال مفاهیم ایثار و گذشت،شهادت به نسل جوان است

  وی ادامه داد: ما بای باور داشته باشیم که مناطق جنگی ما معراج معنوی رزمندگان  دهه ۶۰ و دفاع مقدس بوده ، معراجی که میتواند برای نسل های بعدی هم همان خاصیت را داشته باشد.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro