6 تالار عروسی در صومعه سرا پلمپ شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۰ مهر ۹۱ - ۱۶:۰۲

  کد خبر : 1942

  ۶ تالار عروسی در صومعه سرا پلمپ شد

  سرهنگ آقایی رئیس پلیس صومعه‌سرا درباره اقدام‌های نیروی انتظامی صومعه‌سرا در شش ماه نخست از سال جاری گفت : مبارزه با عاملان …

  سرهنگ آقایی رئیس پلیس صومعه‌سرا درباره اقدام‌های نیروی انتظامی صومعه‌سرا در شش ماه نخست از سال جاری گفت : مبارزه با عاملان مواد مخدر، توقیف خودرو و موتورسیکلت‌های متخلف، جمع‌آوری ادوات ماهواره‌ای، بازرسی و پلمپ واحدهای صنفی متخلف از جمله اقدام‌ها پلیس در ۶ ماه گذشته بوده

  وی از پلمپشش تالار عروسی صومعه‌سرا در چند هفته اخیر خبر داد و افزود: این تالارها به دلیل برپایی مراسم و جشن‌های مختلط زنان و مردان شناسایی و پلمپ شده است.

  آقایی با اشاره به بخش کشفیات مواد مخدر در صومعه‌سرا اضافه کرد: امسال ۲۰ درصد از کشفیات مواد مخدر در صومعه‌سرا نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

  وی به توقیف ۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت و ۵۰ دستگاه خودرو در شش ماه نخست امسال در صومعه‌سرا اشاره کرد و یادآور شد: این وسایل نقلیه به دلیل آلودگی صوتی و استفاده نکردن از کلاه ایمنی و تخلفات راهنمایی و رانندگی توقیف شده‌اند.

  به گفته آقایی سرقت از جمله دغدغه‌های نیروی انتظامی بوده که با درایت و همکاری مردم و حفاظت اصولی آنها از اموال شخصی آنها می‌توان شاهد کاهش سرقت‌ها و سوءاستفاده برخی افراد فرصت‌طلب باشیم.

  رئیس پلیس صومعه‌سرا، رعایت موازین ایمنی در اصناف را با اهمیت برشمرد و ادامه داد: نصب دوربین‌های حفاظتی در واحدهای صنفی از مهم‌ترین موازین رعایت اصول ایمنی است.

  وی خاطرنشان کرد: رعایت موازین ایمنی در اصناف و پیشگیری از وقوع سرقت با آموزش و ارائه دستورالعمل‌های ایمنی به کسبه و بازاریان محقق می‌شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro