دستگیری بیش از ۱۰۰ دختر و پسر در پارتی شبانه

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۴ مهر ۹۱ - ۲۳:۳۸

  کد خبر : 1973

  دستگیری بیش از ۱۰۰ دختر و پسر در پارتی شبانه

  به گزارش واران نیوز به نقل از صومعه سرانیوز: بیش از ۱۰۰ دختر و پسر در یک پارتی شبانه در …

  به گزارش واران نیوز به نقل از صومعه سرانیوز: بیش از ۱۰۰ دختر و پسر در یک پارتی شبانه در یکی از تالارهای شهرستان صومعه سرا دستگیر شدند.

  در یک عملیات غافلگیرانه تمامی شرکت کنندگان در پارتی، بیش از ۱۰۰  پسر و دختر جوان با حالات زننده توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی دستگیر شدند.

  بر اساس گزارشات واصله؛ اکثر شرکت کنندگان در این پارتی شبانه که در تالار پامچال شهرستان صومعه سرا برگزار شد، از دانشجویان دانشگاه … لاهیجان بوده اند که از طریق محیط دانشگاه و همچنین توسط فراخوان فیس بوکی به یکدیگر متصل شده و بنا بر گفته های برخی از این دستگیر شده ها “این میهمانی برای چندمین مرتبه بوده که به این صورت برگزار شده است.”

  لازم به ذکر است، پس از دستگیری دختر و پسرهای دستگیر شده و انتقال آنها به مقر انتظامی صومعه سرا بیش از ۳۰۰ نفر از مردم و اقوام آنها جلوی درب ورودی نیروی انتظامی حضور یافتند و خواستار آزادی فرزندان خود شدند.

  اکثر شرکت کنندگان پارتی، پس از طی مراحل بازجویی و ارائه مدارک شناسایی خود به پلیس امنیت و اطلاعات شهرستان صومعه سرا موقتا آزاد شدند و چند تن دیگر که ظاهرا از عوامل اصلی برگزاری این جشن بودند به بازداشتگاه منتقل شدند؛ مراحل مذکور تا ساعت ۶ صبح پنجشنبه ادامه داشت.

   
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro