همایش تجلیل از خادمان کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی در صومعه سرا برگزار شد.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱ آذر ۹۲ - ۱۳:۲۵

  کد خبر : 19805

  همایش تجلیل از خادمان کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی در صومعه سرا برگزار شد.

  همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی همایش تجلیل از خادمان کتاب ظهر امروز در سالن فارابی اداره فرهنگ و ارشاد …

  همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی همایش تجلیل از خادمان کتاب ظهر امروز در سالن فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  صومعه سرا با حضور جمعی از مسئولان و خادمان کتاب برگزار شد.

  واران نیوز: در این همایش رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی  صومعه سرا ضمن تبریک  هفته کتاب و کتاب خوانی اظهار داشت: جذب افراد به ویژه جوانان  به کتاب خوانی باعث تقویت بنیان  فکری و علمی فرد و جامعه می شود.

  سید محمود رزمگیر بابیان اینکه در هر جامعه ای خانواده الگوی اصلی فرزندان می باشد و  پدر و مادر باید اهل مطالعه باشند تا بتوانند الگوی مناسبی برای فرزندان خود باشند. , افزود: نگاهی به آمارهای جرایم فساد اخلاقی عمدتاً گواه از این حقیقت دارند که افرادی که مرتکب چنین جرایمی می شوند اکثراً از افراد کم سواد و بی سواد است واین نشان دهنده تاثیر مطالعه در بهبود اوضاع اجتماعی و سعادتمندی جامعه و تحکیم خانواده هاست.

  وی تصریح کرد: یکی از کتاب های ماندگاری که برای شیعیان در طی سالیانی طولانی به جا مانده است و هرساله این کتاب ورق می خورد عاشورا می باشد.

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اذعان داشت: افراد باید از عاشورا که کتابی ماندگار می باشد درس عبرت و جوانمردی بگیرند.

  در ادامه همایش, که با هدف تجلیل از کتابداران نمونه شهرستان برگزار شد تعدادی از مسئولان کتابخانه و کتابداران عمومی و مشارکتی مورد تجلیل قرار گرفتند.


  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro