3هزار مسجد در کل کشور مورد رضایت مقام معظم رهبری می باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱ آذر ۹۲ - ۲۰:۱۹

  کد خبر : 19813

  ۳هزار مسجد در کل کشور مورد رضایت مقام معظم رهبری می باشد

  فرمانده قرارگاه سازندگی کوثرسپاه پاسداران انقلاب اسلامی  کشور گفت : از کل مساجد شیعیان تنها ۳ هزار مسجد مورد رضایت …

  فرمانده قرارگاه سازندگی کوثرسپاه پاسداران انقلاب اسلامی  کشور گفت : از کل مساجد شیعیان تنها ۳ هزار مسجد مورد رضایت مقام معظم رهبری است .چه بسا ۴۰ درصد از مابقی  مساجد یا  روحانی ندارند ویا فقط در ایام خاص از قبیل محرم ، ماه رمضان و… باز خواهند بود


  واران نیوز: سردار ضیاء الدین حزنی در حاشیه افتتاح حسینیه شهرک اباتر صومعه سرا بیان کرد: امروز شیعیان در سراسر کشور نسبت به اهل سنت از مساجد, حسینیه و مهدیه و… کمتر استفاده می کنند.

  وی  ضمن بیان اینکه در حال حاظر ۷۰ هزار مسجد در کل کشور وجود  دارد اظهار  داشت: ۶۰ هزار از این مساجد متعلق به شیعیان و ۱۰ هزار متعلق به اهل سنت می باشد.

  فرمانده قرارگاه سازندگی کوثر با اشاره به استفاده محدود شیعیان از مساجد, اذعان داشت:  اهل سنت از مساجد در جهت پرورش معنویات انسان و برگزاری نماز جماعت صبح استفاده می کنند.

  سردار ضیاء الدین حزنی از ساخت ۷۱۰۰ مسجد در سطح کشور خبر داد و تصریح کرد : در حال حاضر از این تعداد حدود ۶۰۰ مساجد متعلق به استان گیلان می باشد که با همت مسئولین استان به بهره برداری رسیده است

  وی اذعان داشت: در حال حاظر صومعه سرابا کسری بیش از ۱۴۰ مسجد مواجه است که ازین تعداد ۱۲۰ مسجد در روستاها و ۲۵ مسجد در شهرهای این شهرستان می باشد.

  فرمانده قرارگاه سازندگی کوثر در ادامه افزود: این تلاش مسئولین شهرستان را می طلبد که با یاری خیرین مسجد ساز ما بقی نیاز شهرستان به مساجد  را برطرف نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro