بیانات رهبری در نزد بسیجیان هراس و وحشت استکبار را بر انگیخت.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱ آذر ۹۲ - ۲۲:۱۱

  کد خبر : 19818

  بیانات رهبری در نزد بسیجیان هراس و وحشت استکبار را بر انگیخت.

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا در خطبه های نماز جمعه  گفت: بیانات رهبری در نزد ۵۰ هزار فرمانده بسیجی هراس …

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا در خطبه های نماز جمعه  گفت: بیانات رهبری در نزد ۵۰ هزار فرمانده بسیجی هراس و وحشت استکبار را بر انگیخت.


  واران نیوز: حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صدیقی ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج , اظهار کرد: حضور معنادار  ۵۰ هزار فرمانده بسیج در نزد رهبری و صحبت های کارگشای رهبر برای مردم دشمنان را به ترس واداشته و راه های بیداری ملت ها را هموار ساخته است.

  وی اذعان داشت: مشکل اصلی دشمن , بحث انرژی هسته ای نمی باشد بلکه مشکل اصلیش  با ایران این است که بدون تعامل داشتن با آمریکا و  با داشتن سر ستیز با استکبار , قدرتمندترین منطقه در تمام عرصه ها می باشد.

  امام جمعه تصریح کرد: ایران با این قدرت توانسته است امیدی برای کشورهای اسلامی باشد و همچنان بر سر پای خودش باقی بماند و حرفش را بر کرسی بنشاند.

  حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی با بیان اینکه  ملت ایران همان ملت  ابا عبداله الحسین می باشد که پای آرمان ها و اعتقادهایش ایستاده است افزود: تا زمانی که ملت ایران در حال مبارزه با نفس خویش و خالص کردن خود می باشند در هر صورت پیروز هستند.

  وی در ادامه با تاکید بر امانتداری اذعان داشت: همه باید در نگه داشتن امانت رعایت حق مردم را  کنیم و خیانت در امانت نکنیم تا جامعه ای ایده آل داشته باشیم.

  امام جمعه همچنین  از مسئولین شهرستان که پی گیر مشکلات مردم سیل زده شهرستان می باشند تشکر کرد .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro