ترویج اخلاق اسلامی در جامعه از ضروریات می باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱ آذر ۹۲ - ۲۲:۴۵

  کد خبر : 19822

  ترویج اخلاق اسلامی در جامعه از ضروریات می باشد

  مسئول حوزه  نمایندگی ولی فقیه  سپاه ناحیه رشت ظهر امروز در جمع بسیجیان در مصلای شهرستان صومعه سرا گفت: ترویج …

  مسئول حوزه  نمایندگی ولی فقیه  سپاه ناحیه رشت ظهر امروز در جمع بسیجیان در مصلای شهرستان صومعه سرا گفت: ترویج اخلاق اسلامی در جامعه از ضروریات می باشد.


  واران نیوز: حجت الاسلام والمسلمین صابر انصاری  با بیان اینکه , اخلاق دارای جاذبه و دافعه می باشد اظهار کرد: به دلیل اهمیت و جایگاه اخلاق , ادیان الهی و غیر الهی و اندیشه های بشری به شدت روی اخلاق سرمایه گذاری می کنند.

  وی اذعان داشت: از جاذبه اخلاق می شود برای دعوت افراد استفاده کرد که دین مسیحیت و زردشتی همینکار را برای جذب افراد به دین خود می کنند.

  مسئول حوزه نمایندگی  ولی فقیه سپاه تصریح کرد: جاذبه اخلاقی به قدری قوی می باشد که حتی رسول اکرم (ص) برای جذب افراد به دین از این مقوله استفاده می کردند و اولین کسانی که به پیامبر ایمان آوردند جوانان بودند.

  حجت الاسلام والمسلمین صابر انصاری با بیان اینکه , وهابیت با جاذبه اخلاقی جوانان را جذب خود می کند , تاکید کرد: بسیج باید تلاش خود را کند تا بتواند با جاذبه اخلاقی ,جوانان را به بسیج فرا خواند.

  وی ضمن بیان اینکه  اهل بیت عصمت و طهارت برای دعوت دیگران جلسه نمی گذاشتند بلکه فقط از جاذبه اخلاقی استفاده می کردند, افزود: نه تنها مردم آن عصر شنیدند و جذب دین شدند  بلکه بعد از ۱۴۰۰ سال هنوز هم که احادیث ائمه را می شنویم برای ما جاذبه دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro