دانش آموزان صومعه سرا اهانت به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) رامحکوم کردند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۵ مهر ۹۱ - ۱۵:۴۰

  کد خبر : 1988

  دانش آموزان صومعه سرا اهانت به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) رامحکوم کردند

  واران نیوز» صدها نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف شهرستان صومعه سرا روز شنبه با سردادن شعارهایی همچون؛ دانش آموز بیدار است از …

  واران نیوز» صدها نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف شهرستان صومعه سرا روز شنبه با سردادن شعارهایی همچون؛ دانش آموز بیدار است از آمریکا بیزار است، سکوت در برابر اهانت خیانت است خیانت، رهبر اگر فرمان دهد جان را نثارش می کنیم و خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، خواستار عذرخواهی سازندگان فیلم موهن به ساحت مقدس رسول اکرم از مسلمانان شدند.

  این دانش آموزان که پلاکاردهایی با مضامینی چون لبیک یا رسول الله (ص) امروز دنیای اسلام متحدتر از هر روز دیگری است، یا ایها المسلمون اتحدو اتحدو در دست داشتند، در این راهپیمایی حمایت حاکمان و سردمداران کشورهای آمریکا و فرانسه را محکوم کردند و آن را توهین به تمام ادیان الهی دانستند.

  در این تجمع اعتراض آمیز که از مقابل آموزش و پرورش صومعه سرا آغاز شد، مسوولان آموزش و پرورش، مدیران و معلمان مدارس مختلف نیز حضور داشتند.

  همچنین شرکت کنندگان در این راهپیمایی اعتراض آمیز شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر فرانسه، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسراییل سر دادند و پس از پایان راهپیمایی در مرکز شهر صومعه سرا پرچم های رژیم صهیونیستی و آمریکا را به آتش کشیدند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro