مصاف تیم فوتسال یاران در دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر استان گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۴ آذر ۹۲ - ۱۲:۰۱

  کد خبر : 19889

  مصاف تیم فوتسال یاران در دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر استان گیلان

  به گزارش واران نیوز به نقل از  خبرگزاری صومعه سرا: مسوول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان گفت : جدول و …

  به گزارش واران نیوز به نقل از  خبرگزاری صومعه سرا: مسوول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان گفت : جدول و زمان برگزاری دور برگشت رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های استان اعلام شد .

  مجتبی پوربخش عصر یکشنبه در اینباره افزود : بر این اساس و طبق جدول اعلام شده ، در هفته اول از دور برگشت رقابت های فوتسال لیگ برتر گیلان، تیم های کادوس در خانه ماسال و دخانیات رشت در ماسال به مصاف هم می روند.

  وی اظهار کرد : همچنین تیم های فوتسال شهید فتحی رشت و هیات فوتبال اسالم در رشت رودر روی هم قرار می گیرند و تیم های همشهری آرسن میناسیان رشت و ملوان جوان رشت نیز به مصاف هم خواهند رفت .

  وی ادامه داد : در سایر دیدارهای هفته اول از دور برگشت رقابت های فوتسال لیگ برتر گیلان، در فومن تیم های فوتسال فیامین فومن و یاران صومعه سرا مقابل هم قرار می گیرند و در لاهیجان نیز، تیم های فوتسال فرید لاهیجان و آرمین استارا به مصاف هم خواهند رفت .

  مسوول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان بیان کرد : در پایان دور رفت رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های استان، تیم فیامین فومن با کسب ۲۰ امتیاز در صدر قرار گرفت ، دخانیات رشت با کسب ۱۹ امتیاز دوم است و آرسن میناسیان رشت نیز با کسب ۱۷ امتیاز در مکان سوم قرار دارد .

  ˈپوربخش ˈ اضافه کرد : در رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان ، ۱۰ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro