محمد تقی رنجبر به دادگاه احضار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۶ مهر ۹۱ - ۲۲:۵۱

  کد خبر : 1995

  محمد تقی رنجبر به دادگاه احضار شد

  اختصاصی واران نیوز :محمد تقی رنجبر نماینده چهار دوره مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی روز گذشته به دادگاه …

  اختصاصی واران نیوز :محمد تقی رنجبر نماینده چهار دوره مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی روز گذشته به دادگاه احضار شد.

   

  به گزارش واران نیوز» آقای رنجبر به دلیل شکایت اداره کل راه و شهرسازی گیلان به شعبه دوم دادگاه حقوقی دادگستری صومعه سرا احضار شد.

  گفته میشود که اختلاف اداره کل مذکور با وی بر سر قطعه زمینی است که سالیانه پیش جهت احداث ساختمان حزب جمهوری اسلامی در صومعه سرا در اختیار وی قرار گرفته بود.

  این در حالی است که حزب جمهوری اسلامی چندین سال پیش منحل شده است ولی با وجود این قطعه زمین مورد اختلاف کماکان در اختیار آقای رنجبر که در حال حاضر مسئول حزب مؤتلفه اسلامی شهرستان صومعه سرا قرار دارد.

  ۴ ديدگاه

  1. به نوع خبر زدنتون دقت کنید !
   رنجبر نماینده ۴دوره مجلس شورای اسلامی است .
   هدفتون چیه ؟

  2. شهروند گفت:

   آخه آقای رنجبر از مافیای قدرت صومعه سراست نباید چیزی در موردش بنویسید ولی خودش هر چقدر خواست میتونه دیگران را متهم بکنه بد بختیهای حاضر صومعه سرا مدیون زحمات ایشان هست

  3. رضا گفت:

   صومعه سرا که بدختی نداره آقای دکتر دلخوش در طول ۸سال همه مشکلات صومعه سرا راکه دیگران آفریدند !!! حل کرد و به نماینده فراملی- فرا منطقه ای تبدیل شد .
   چرا آقای شهروند میگی بدبختیهای صومعه سرا در طول ۸سال نمایندگی آقای دلخوش که حل شد هیچ جرم – فساد و سوء استفاده ای از بیت المال اصلاً نشد چرا زحمات این اندیشمند را نادیده می گیرد ؟
   از مدیریت محترم سایت هم تقاضا مندم موضوع احضار به دادگاه آقای رنجبر را پیگیری کند چون الان تقریباً دوسال از این خبر گذشته و دفتر حزب هنوز در اختیار ایشان است لطفاً اگر حکمی صادر شده اطلاع رسانی گردد .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro