ساکنان مناطق محروم ضیابرصومعه سرا رایگان ویزیت شدند+گزارش تصویری

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۸ آذر ۹۲ - ۳:۳۴

  کد خبر : 19990

  ساکنان مناطق محروم ضیابرصومعه سرا رایگان ویزیت شدند+گزارش تصویری

  واران نیوز, به مناسبت هفته بسیج ساکنان مناطق محروم دهستان ضیابر  شهرستان صومعه سرا بصورت رایگان ویزیت شدند.   به …

  واران نیوز, به مناسبت هفته بسیج ساکنان مناطق محروم دهستان ضیابر  شهرستان صومعه سرا بصورت رایگان ویزیت شدند.


   

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، در هفته بسیج  شش پزشک عمومی و متخصص این شهرستان به  روستای قرابای ضیابر اعزام و بیماران این منطقه را  رایگان ویزیت کردند.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا در حاشیه اجرای این طرح گفت: طرح ویزیت رایگان امری خداپسندانه، ارزشمند و در نوع خود منحصر به فرد است.

   مهدی مقدم راد هدف از اعزام این تیم پزشکی را محرومیت زدایی، تقویت معنویت و عواطف انسانی دانست و افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان صومعه سرا همواره کمک به محرومان را که از آرمان های نظام جمهوری اسلامی است، سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

  وی در ادامه به ویزیت رایگان ۱۳۷ نفر از اهالی روستای قرابای  این شهرستان که ۳۶ نفر به دکتر عمومی و ۱۰۱ نفر به دکتر متخصص مراجعه کرده بودند خبر داد و  اظهارداشت: اثر بخشی این کار خداپسندانه بسیار زیاد است زیرا کسانی که می توانند در آسایش به درمان بیماران خود بپردازند، خستگی ها را متحمل می شوند و با عشق و ایمان به همنوعان خود کمک می کنند.

  مدیر شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا در ادامه یادآور شد: حرکت مثبت تیم های بسیج جامعه پزشکی باعث تسهیل در امور درمانی روستائیان و کاهش هزینه های آنان خواهد شد.


   

   

  <

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro