نشست هادیان بصیر صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۵ آذر ۹۲ - ۰:۵۸

  کد خبر : 20052

  نشست هادیان بصیر صومعه سرا

  گردهمایی بزرگ بیسجیان معلم تحت عنوان هادیان بصیر مدارس شهرستان صومعه سرا در آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد. …

  گردهمایی بزرگ بیسجیان معلم تحت عنوان هادیان بصیر مدارس شهرستان صومعه سرا در آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

  به گزارش واران نیوز در این مراسم که با حضور سردار بهروز جلایی فرمانده گردان حضرت ابوالفضل (ع) لشکر قدس گیلان و جانشین سپاه صومعه سرا برگزار گردید، تعداد ۱۵۰ نفر از دبیران تحت عنوان هادیان بصیر در این مراسم شرکت داشتند

  بهروز جلایی سخنران این مراسم ضمن تبریک هفته بسییج گفت: انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری آگاه بیمه شد و معمار کبیر انقلاب بانی بسیج شد، بسیجی که مدرسه عشق است و در هر عصری از دوران جنگ تا کنون مخلص بودن خود را به نمایش گذاشته اند.

  جلایی به تشریح وضعیت کشورهای اسلامی در خاورمیانه پرداخت و گفت : استکبار جهانی برای نفوذ بیشتر خود در جهان اسلام ، زیر ساختهای کشورهای اشغال شده را از بین می برد.

  فرمانده گردان حضرت ابوالفضل (ع) اظهار کرد: در وضعیت کنونی که استکبار جهانی جنگ برادر کشی را بین مسلمانان به راه انداخته مهمترین وظیفه مسلمانان وحدت است . حجت الاسلام قدرتی اضافه کرد: شناخت دشمن ، معرفت شناسی ، شناسایی راههای مقابله با دشمن می توانند دنیای اسلام را در مقابل استکبار جهانی پیروز سازد .


   

  در حاشیه این مراسم سرگرد عظیم بارانی مدیر کانون بسیج فرهنگیان صومعه سرا طی گفت و گویی با خبرنگار واران نیوز  هدف از برگزاری این همایش را ارتقاء معرفت دینی و بصیرت سیاسی، اجتماعی و اخلاقی فرهنگیان به منظور آمادگی همه جانبه در مقابله با دشمن عنوان کرد.
  عظیم بارانی بر نهادینه شدن تفکر و اندیشه بسیجی در جامعه تاکید کرد و افزود: روحیه و معرفت بسیجی باید همه‌گیر شود تا این کشور بتواند بار سعادت انسان‌ها و هدایت الهی را که بر دوش دارد به سر منزل برساند.
  وی خاطرنشان کرد: دشمنان ایران اسلامی از تفکر بسیجی از فرهنگ شهادت از روحیه شهادت‌طلبی  هراس دارند و در همین راستا با برنامه‌های مختلف و ایجاد تفرقه و بر شمردن برخی مشکلات و دامن زدن به آنها در فکر براندازی این نظام اسلامی است.
  بارانی اضافه کرد: بسیجی نقش‌آفرین اصلی در حماسه هشت سال دفاع مقدس  بوده و امروز نیز بسیج در امنیت اجتماعی نقش اساسی را ایفا می‌کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro