واکنش یاران روحانی به درخواست مناظره احمدی نژاد از روحانی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۲ آذر ۹۲ - ۲۲:۲۵

  کد خبر : 20117

  واکنش یاران روحانی به درخواست مناظره احمدی نژاد از روحانی

  محمود احمدی نژاد درپی انتقاد های صورت گرفته در گزارش ۱۰۰روزه حسن روحانی، طی نامه ای از وی برای مناظره …

  محمود احمدی نژاد درپی انتقاد های صورت گرفته در گزارش ۱۰۰روزه حسن روحانی، طی نامه ای از وی برای مناظره درخواست کرده بود.نامه ای که به سرعت با واکنش دولتی ها مواجه شد


  به گزارش واران نیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی :صبح امروزخبری در تلکس خبرگزاری های و سایتهای خبری قرار گرفت که به سرعت در برخی از آنها به لیست پر بازدیدترین خبرهای روز تبدیل شد.
  ماجرا ازاین قراربود که محمود احمدی نژاد درپی انتقاد های صورت گرفته در گزارش ۱۰۰روزه حسن روحانی، طی نامه ای از وی برای مناظره درخواست کرده بود.نامه ای که به سرعت با واکنش دولتی ها مواجه شد:
  اکبر ترکان مشاور عالی حسن روحانی اولین کسی بود که به نامه رئیس جمهور سابق  برای مناظره با روحانی واکنش نشان داد و البته برای برگزاری مناظره شرط تعیین کرد.

  ترکان گفت: از مناظره استقبال می‌کنیم اما شرط مناظره آن است که رئیس دولت دهم شرط راستگویی را رعایت کند.

  اکبر ترکان افزود: به هر حال دولت یازدهم از مناظره و پاسخگویی محمود احمدی نژاد نسبت به عملکرد خود استقبال می کند اما شرط این مناظره آن است که رئیس دولت دهم راستگو باشد.

  مشاور عالی روحانی همچین گفت: حسن روحانی و محمود احمدی نژاد در یک سطح قرار ندارند! که بخواهند با هم مناظره کنند اما به هر حال، ما از پاسخگویی رئیس دولت دهم استقبال می کنیم.

  محمدرضا صادق مشاوررسانه ای  روحانی دومین نفر ازاعضاء دولت بود که به نامه احمدی نژاد واکنش نشان داد گفت:  در شرایط کنونی نگاشتن این نامه دردی را از کشور دوا نمی‌کند.

  وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور و دولتش به دنبال درمان دردهایی از کشور است که کشور ۸ سال درگیر آن بوده و مردم  دچار آن بوده‌اند،‌ افزود: مردم به اندازه کافی دست به گریبان مشکلات متعدد هستند و نباید با چنین اقدامایت ذهن مردم را درگیر کرد.

  روحانی  قبول کند مناظره برگزار میشود

  اما عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما نیز به درخواست احمدی نژاد برای مناظره واکنش نشان داد گفت: در صورتی که رییس جمهور مناظره را بپذیرد به احمدی نژاد از سوی صدا و سیما اجازه داده می شود.

  سید رمضان شجاعی کیاسری، عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما در رابطه با نامه احمدی نژاد که خواستار برگزاری مناظره با رییس جمهور شده است  گفت: صدا و سیما نمی تواند چنین وقتی را به آقای احمدی نژاد بدهد مگر رییس جمهور بپذیرند و آن وقت است که صدا و سیما می تواند با بررسی ها این حق بحث و مناظره را به دو طرف بدهد.

  گفتنی است تاکنون حسن روحانی پیرامون برگزاری یا عدم برگزاری مناظره نظرشخصی خود را اعلام نکرده است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro