سخنان خاتمی نهایت گستاخی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۲ - ۱۳:۰۹

  کد خبر : 20123

  سخنان خاتمی نهایت گستاخی است

   به گزارش واران نیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای …

   به گزارش واران نیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در واکنش به اظهارات اخیر محمدرضا خاتمی مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان در سال ۸۸ از حق خود گذشتند، گفت: آقای خاتمی ظاهرا با بیان این سخنان قصد دارد، طلبکاری‌اش را نشان دهد.

  وی با یادآوری اینکه مواضع محمدرضا خاتمی در دوران ریاست جمهوری برادرش و حضور خودش در مجلس به یاد همگان است، اظهار داشت: همه به یاد دارند که مطالبه آقای خاتمی در آن دوران عبور از امام خمینی (ره)، انقلاب و حاکمیت اسلام بود.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، محمدرضا خاتمی را یکی از عوامل فتنه ۸۸ معرفی کرد و گفت: آقای خاتمی در آن ایام با سخنان و اقداماتش در فتنه نقش داشت.

  آقامحمدی ابراز تأسف کرد که دستگاه‌های مسئول آن دوران با این افراد هیچ برخورد نکردند و همین باعث شد وی امروز نظام را محکوم کند.

  نماینده مردم خرم‌آباد در خانه ملت تصریح کرد: اگر خاتمی امروز می‌تواند سخنوری کند، به خاطر رحمانیت نظام است که به امثال او رحم کرده‌ است. این افراد همه چیز خود را از نظام دارند.

  وی با بیان اینکه سخنان اخیر محمدرضا خاتمی نهایت گستاخی است، تأکید کرد: این گستاخی باید از سوی دستگاه‌های مسئول پیگیری شده و با آن برخورد شود.

  به گزارش فارس، محمدرضا خاتمی در گفت‌وگو با یک روزنامه اصلاح طلب، مدعی شده که انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهور، پیروزی اصلاح‌طلبان است.

  وی گفته است: «اصلاح‌طلبان در حوادث۸۸ از حق خود گذشتند و مردم هم پاداش طلب اصلاح‌طلبان را در ۲۴ خرداد دادند.»

  خاتمی همچنین انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ را شبیه ۲ خرداد ۷۶ دانسته و مدعی شده است که «صحبت‌ها و برنامه‌ها و مواضعی که آقای روحانی گرفته، در عمل نشان می داد که برنامه، برنامه‌ای اصلاح طلبانه است.»

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro