دو کشته در حادثه محور صومعه سرا به تالش+تصویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۴ آذر ۹۲ - ۱۸:۲۹

  کد خبر : 20153

  دو کشته در حادثه محور صومعه سرا به تالش+تصویر

  به گزارش واران نیوز: برخورد یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵با یک دستگاه خودرو مگان و به دنبال آن برخورد خودروی …

  به گزارش واران نیوز: برخورد یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵با یک دستگاه خودرو مگان و به دنبال آن برخورد خودروی پراید با پژو ۴۰۵، حادثه آفرید.


  رییس پلیس راهور صومعه سرا  در گفتگو با خبرنگار واران نیوز گفت: ساعت ۰۷:۵۰ دقیقه صبح امروز  برخورد سه دستگاه خودرو با یکدیگر در مسیر صومعه سرا به تالش، حادثه آفرید که متاسفانه باعث مرگ دو نفر شد
  سروان حمیدرضا غلامی با بیان اینکه پژو ۴۰۵ از مسیر تالش به صومعه سرا و خودروی مگان از صومعه سرا به تالش در حال حرکت بودند ,افزود:راننده دو خودرو با توجه به شدت سانحه و حریقی که اتفاق افتاده بود در دم فوت کردند و از طرف دیگر خودروی پراید ,راننده اش بعد از برخورد با پژو از خودروی خود بیرون آمده و از ماشین  فاصله می گیرد تا زنده بماند.
  وی تصریح کرد: با توجه به برسی های  صورت گرفته توسط کارشناسان  پلیس راه فومنات خودروی مگان در حالت سبقت و با سرعت زیاد که هنوز سرعتش را محاسبه نکرده اند به پژو ۴۰۵ که در مسیر خود ولی با سرعت زیاد در حال حرکت بوده برخورد می کند و دچار حریق می شوند.
  رییس پلیس راهور علت عمده تصادفات را عدم توجه به جلو و سبقت و سرعت بیش از حد رانندگان عنوان کرد   

  متاسفانه خبرنگار واران نیوز بعد از این حادثه در محل حضور یافت و عکس های زیر تصاویر اجزای باقی مانده از دو ماشین و همچنین تاثیر این سانحه بر جاده

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro