دانشجویان علاوه بر خودباوری و خود اتکایی باید مسلح به علم و ایمان باشند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۷ آذر ۹۲ - ۱۵:۱۸

  کد خبر : 20196

  دانشجویان علاوه بر خودباوری و خود اتکایی باید مسلح به علم و ایمان باشند

  واران نیوز: هم زمان با فرا رسیدن روز دانشجو , همایش بزرگ روز دانشجو صبح امروز با حضور فرمانده سپاه،امام …

  واران نیوز: هم زمان با فرا رسیدن روز دانشجو , همایش بزرگ روز دانشجو صبح امروز با حضور فرمانده سپاه،امام جمعه،نماینده ، جمعی از مسئولین, اساتید و دانشجویان درسالن اجتماعات  دانشکده فنی و مهندسی میرزا کوچک صومعه سرا برگزار شد.

  حمید رضا خصوصی ثانی ضمن تبریک به مناسبت روز دانشجو گفت: باید توجه داشته باشیم که یک کشور موقعی اصلاح می شود که دانشگاهش اصلاح شود.
  وی با بیان این مطلب اظهار داشت: اگر در دانشگاه, دانشگاهیان اصلاح شوند ملت اصلاح خواهد شد و کشور رشدی بالنده بر خود خواهد گرفت.
  نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اگر دانشگاه, اساتید و دانشجویان در فساد غرق شوند جامعه و به عبارتی کشور را به تباهی و فساد می کشانند.
  خصوصی ثانی با بیان اینکه خودباوری و خوداتکایی دو عنصر سازنده برای دفاع از حقوق خود و انقلاب می باشد, اذعان داشت:دانشجویان باید با استفاده از این دو عنصر خودباوری را در جامعه ایجاد کنند.

  وی تصریح کرد: دانشجویان علاوه بر خودباوری و خود اتکایی باید مسلح به علم و ایمان باشند که اگر این دو نباشد هزاران بار ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ تکرار می شود.
  نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای رشد و توسعه و رسیدن به هدف و به جاهایی که دشمن بهراسد  و ما با همه قدرت و توان در صحنه های مختلف بدرخشیم,  نیازمند آرامش در دانشگاه ها می باشد.
  حمیدرضا خصوصی ثانی  با بیان اینکه  دانشگاه نباید میدان سوء استفاده ی دشمنان استکباری و اردوگاهی که در سازمان منحرف اعلام می کنند شک به خدا اشکال ندارد اما شک به مسعود رجبی اشکال دارد  باشد, اظهار کرد: سازمان منافقین خواستار تاخت و تاز اجانب فرنگی در میان دانشگاهها می باشند.
  وی با بیان این مطلب افزود: منافقین با این حرکت می خواهند نگذارند که دانشجویان در دانشگاهها که محصول خون هزاران شهید می باشد  به علم و دانش بپردازند و از طرف دیگر نمی خواهند که دانشجویان از تعهد الهی بهره بگیرند و روحیه انقلابی داشته باشند.

  نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه  کشوری راه توسعه و رشد را طی خواهد کرد که  دانش بنیان و ایمان بنیان باشد,تصریح کرد: دانشجویان می توانند کشور را به ملکه ای که انتظار می رود برسانند و نمونه شدن دانشگاه های ایران از اهداف بلند مدت این نظام می باشد.
  خصوصی ثانی اذعان داشت:  دانشجویان آینده سازان تاریخ این کشورند و آینده ی این کشور به این جوانان سلحشور و متعهد وابسته است.
  وی خاطر نشان کرد: داشتن روحیه حق طلبی و تعهد و ایمان به خدا از راه های موفقیت دانشجویان است.
  خصوصی در ادامه افزود: مسلح شدن به علم و ایمان می تواند آینده کشور را تضمین کند و چشم و امید شهدا به جوانان می باشد که با دو عنصر تعهد و تخصص می توانند این کشور را بسازند.
  در ادامه همایش به چند تن از دانشجویان برتر علمی, ورزشی و فرهنگی جوایزی اهدا شد.


  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro