افزایش سانتریفیوژها مدیون ایثار شهدای هسته‌ای است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۱ آذر ۹۲ - ۰:۰۰

  کد خبر : 20242

  افزایش سانتریفیوژها مدیون ایثار شهدای هسته‌ای است

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: افزایش مقدار سانتریفیوژها در دوران سخت تحریم‌ اقتصادی مدیون تلاش و ایثار شهدای هسته‌ای است. به …

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: افزایش مقدار سانتریفیوژها در دوران سخت تحریم‌ اقتصادی مدیون تلاش و ایثار شهدای هسته‌ای است.


  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی بعد از ظهر امروز در یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز در محل اداره آموزش و پرورش این شهرستان، اظهار کرد: شهدا سرمایه‌های ارزشمند نظام و از جمله انسان‌های شایسته روزگار هستند.

  وی با بیان اینکه شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی برای استواری پایه‌های نظام جان خود را با اخلاص فدا کردند، تصریح کرد: قدرت کنونی ایران در منطقه مدیون خون گرم شهدای بزرگوار است.

  امام جمعه صومعه‌سرا، پیشرفت هسته‌ای ایران و افزایش مقدار سانتریفیوژ‌ها در دوران سخت تحریم‌های اقتصادی را مدیون تلاش و ایثار شهدای هسته‌ای دانست.

  وی با تصریح بر اینکه شهدای نظام جمهوری اسلامی از الطاف مهم الهی در کشور هستند، متذکر شد: ملت قدر و منزلت شهدا و اهداف پاکشان را بدانند.

  صدیقی با اشاره به اینکه عده‌ای کم‌بصیرت در داخل و خارج از کشور خواستار سرپوش گذاشتن بر ارزش جانفشانی شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و هسته‌ای ایران هستند، افزود: ملت  نعمت‌های گرانقدر الهی را پایمال نکند.

  وی با بیان اینکه انسان خوب همواره سعی در افزایش گام‌های معنوی به سمت قرب الهی دارد، گفت: ذکر نام و یاد شهدای نظام سبب دلگرمی می‌شود و پاسداری از خون شهدا اصل مهم و اساسی است.

  امام جمعه صومعه‌سرا اضافه کرد: ایران با تکیه بر شهدای ارزشی و ایثارگر خود به یک قدرت برتر در منطقه تبدیل شده است.

  این مسئول بلا و عذاب الهی در دنیا را دو نوع دانست و خاطرنشان کرد: عذاب‌های الهی برای تنبیه بندگان و یا ترفیع رتبه و درجه وجودی آنها است.

  وی با بیان اینکه خداوند عذاب و بلایای خود را مطابق با ظرفیت وجودی انسان‌ها نازل می‌کند، تصریح کرد: تمام این عذاب‌ها و بلایا نوعی امتحان الهی محسوب می‌شود.

  صدیقی، امتحان بندگان شایسته و معتقد را بیشتر از انسان‌های معمولی عنوان کرد و گفت: خداوند بندگانش را با امتحان‌های مکرر و نزول عذاب‌ها می‌سنجد تا آدمی با عقل و تدبیر از شدت گناهان خود بکاهد و با کوله‌بار سبک‌تر در قیامت و محضر خداوند تبارک و تعالی حاضر شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro