بازنشستگان سپاه سرمایه ی عظیم معنوی در جامعه هستند.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۳ آذر ۹۲ - ۱۹:۳۴

  کد خبر : 20320

  بازنشستگان سپاه سرمایه ی عظیم معنوی در جامعه هستند.

  فرمانده سپاه پاسداران شهرستان صومعه سرا گفت: بازنشستگان سپاه سرمایه ی عظیم معنوی در جامعه هستند که می توانند در …

  فرمانده سپاه پاسداران شهرستان صومعه سرا گفت: بازنشستگان سپاه سرمایه ی عظیم معنوی در جامعه هستند که می توانند در نسل جوان سپاه تاثیرگذار باشند.


  به گزارش خبر نگار واران نیوز: سرهنگ کیاعاشوری ظهر امروز در همایش تجلیل از ۱۸۶بازنشسته سپاه در تالار ارشاد صومعه سرا اظهار کرد: بازنشستگی برای سپاهیان معنا ندارد و عبور از ۳۰ سال خدمت صادقانه به آنها انگیزه دوباره برای حمایت ازحریم ولایت می دهد.
  وی با اشاره به سخن رهبری که ای کاش من یک پاسدار بودم و اگر سپاه نبود کشور هم نبود , بیان کرد: اگر چه به ظاهر این جمله بسیار کوتاه است اما در اصل  بسیار پر معنا می باشد و قداست و جایگاه پاسدار را امام (ره) به خوبی می دانستند.
  فرمانده سپاه ضمن بیان اینکه سال ۱۳۵۸ نظام مقدس و توحیدی جمهوری اسلامی در ایران بنا نهاده شد و سپاه از نیروهای جوان تشکیل شد, تصریح کرد: پایه و اساس سپاه را بازنشستگان امروز  که با ایمان و معنویت خود که از جان و دل مایه گذاشتند و اسلام و سپاه را شکوفا کردند تشکیل شد.
  سرهنگ عاشوری با بیان این مطلب اظهار داشت: امروز سپاه هر چه دارد ازپیشکسوتان دفاع مقدس می باشد و سپاه به این پیشکسوتان افتخار می کند و باید آنان دست نسل جوان سپاه را بگیرند.
  وی خاطر نشان کرد: سپاه به عنوان یک قدرت بزرگ در مقابل جبهه های دشمنان می باشد و بخاطر قداست و جایگاهی که دارد ومی تواند در تمام عرصه ها تاثیر گذار باشد , لرزه به جان مستکبرین می اندازد و این یک افتخار برای پیشکسوتان سپاه می باشد.
  فرمانداه سپاه  عملکرد کانون بازنشستگان سپاه را , اعزام به مشهد مقدس ۳۸۸ نفر, وام ازدواج به فرزندان بازنشسته ۵۶ نفر, وام های ضروری , دانشجویی, معیشت و مسکن ۸۹ نفر, کارت های ویژه صادر شده ۷۶برای نفر , کارت های یکسان سازی ۵۲ نفر, سفرهای عتبات عالیات ۵ نفر با همسران, شرکت در همایش های مختلف از سال ۹۱ تا کنون در شهرستان ۴۲۱ نفر عنوان کرد.
  در ادامه همایش تست پزشکی و غربالگری از بازنشستگان سپاه توسط  اکیپ پزشکی متشکل از ۵ نفر از بهداری سپاه صومعه سرا به صورت رایگان انجام شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro