تیم فوتسال یاران صومعه سرا در مقابل آرمین آستارا به تساوی رضایت داد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۴ آذر ۹۲ - ۲۱:۲۴

  کد خبر : 20334

  تیم فوتسال یاران صومعه سرا در مقابل آرمین آستارا به تساوی رضایت داد

  در ادامه رقابت های فوتسال قهرمانی لیگ برتر گیلان ، تیم فوتسال شهید فتحی رشت برابر کادوس ماسال به برتری …

  در ادامه رقابت های فوتسال قهرمانی لیگ برتر گیلان ، تیم فوتسال شهید فتحی رشت برابر کادوس ماسال به برتری رسید.


  مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت : در این دیدار که از هفته چهاردهم رقابت های فوتسال لیگ برتر گیلان برگزار شد ، تیم فوتسال شهید فتحی رشت با نتیجه چهار بر دو برابر تیم فوتسال کادوس ماسال به برتری رسید.

  ˈ مجتبی پوربخشˈ عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در سایر دیدارهای برگزار شده این هفته نیز دیدار تیم های فوتسال ملوان جوان رشت با هیات فوتبال اسالم با نتیجه مساوی چهار بر چهار خاتمه یافت.

  وی اظهار کرد : همچنین بازی تیم های فوتسال یاران صومعه سرا با آرمین آستارا با نتیجه مساوی سه بر سه خاتمه یافت و تیم فوتسال فیامین فومن با نتیجه چهار بر یک آرسن میناسیان رشت را شکست داد .

  وی ادامه داد : در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم فوتسال دخانیات رشت همچنان با کسب ۲۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد، تیم های آرسن میناسیان رشت و آرمین آستارا نیز با کسب ۲۵ امتیاز به ترتیب در مکان های دوم و سوم جدول قرار دارند.

  مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان بیان کرد : در رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های گیلان، ۱۰ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro