آب تولیدی از طریق چاه‌ها در صومعه‌سرا مطابق با استانداردهای بهداشتی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۵ آذر ۹۲ - ۱۴:۲۵

  کد خبر : 20350

  آب تولیدی از طریق چاه‌ها در صومعه‌سرا مطابق با استانداردهای بهداشتی است

  مدیرعامل آب و فاضلاب شهری گیلان گفت: آب تولید ی از طریق چاه ها در این شهرستان مطابق با استانداردهای …

  مدیرعامل آب و فاضلاب شهری گیلان گفت: آب تولید ی از طریق چاه ها در این شهرستان مطابق با استانداردهای بهداشتی است اما مردم انتظار کیفیت بالاتری را از آب مورد نظر دارند.


  واران نیوز به نقل از مهر: حمید روشن روان عصر شنبه در مصاحبه با خبرنگاران افزود: وجود آهن و منگنز بالا در آب در تمامی نقاط استان به ویژه در شهرستان صومعه سرا وجود دارد.

  وی اظهاردشت: طی اقدامی کوتاه ‌مدت در شهر صومعه سرا چند فیلتر پیشرفته شنی به همراه هواده های پیشرفته نصب شد تا آهن و منگنز موجود در آب که ناشی از طبیعت منطقه است به حداقل برسد.

  مدیر عامل آب و فاضلاب شهری گیلان گفت: علاوه بر این  پروژه آبرسانی به غرب گیلان نیز در حال اجرا است، عملیات اجرایی این پروژه قبلا از سوی شرکت آب منطقه ‌ای استان آغاز شده بود و در ادامه کار به شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان محول شد.

  وی افزود: اقدامات مناسبی که تاکنون در این پروژه صورت گرفته پروژه  مراحل نهایی خود را طی می کند، در این زمینه ۲۰ هزار متر مکعب مخزن ذخیره آب بتنی ( یک مخزن ذخیره آب بتونی ۱۵ هزار متر مکعبی در ماکلوان و یک مخزن ذخیره آب پنج هزار متر مکعبی در شهر صومعه سرا ) احداث شده است.

  روشن روان اذعان داشت: علاوه‌ بر این ۱۰ حلقه از چاه‌ هایی که در منطقه حفر شده بود هم اکنون در حال تجهیز، برق رسانی و تابلوهای مربوط به آن است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro