مديران مدارس در خط مقدم تعليم و تربيت قرار دارند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۶ آذر ۹۲ - ۱۷:۴۲

  کد خبر : 20375

  مدیران مدارس در خط مقدم تعلیم و تربیت قرار دارند

  جلسه توجیهی شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی ۹۲_۹۳ با حضور کلیه مدیران مدارس شهرستان صومعه سرا در …

  جلسه توجیهی شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی ۹۲_۹۳ با حضور کلیه مدیران مدارس شهرستان صومعه سرا در نماز خانه اداره آموزش و پرورش برگزار گردید .


   

   

  به گزارش واران نیوز: آلیانی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا در این جلسه گفت : مدیران مدارس در خط مقدم تعلیم و تربیت قرار دارند و آگاهی آنان از وظایف و حدود اختیارات خود به طور علمی و دقیق می تواند موفقیت دانش آموزان را در آینده تضمین نماید .

  یعقوب زاده معاون آموزش و نو آوری گفت : نقش مدیران به عنوان رهبر آموزشی مدرسه نقشی حساس و تأثیرگذار است .

  وی با اشاره به تغییرات عمده ایجاد شده در شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ گفت : تغییر در کیفیت امتیاز دهی به برخی سنجه ها ، ایجاد سنجه های جدید از جمله ؛ امتیاز دهی به مدارک تمامی دوره های تحصیلی ، اصلاح حداقل امتیاز تعیین شده برای احراز عنوان معلم نمونه به تناسب افزایش امتیاز کلی نمون برگ الف و …. از جمله تغییرات عمده ای است که در این شیوه نامه اعمال شده است .

  وی با اشاره به فصول مختلف این شیوه نامه افزود : فصل اول این شیوه نامه شامل ؛ کلیات ، اهداف و مشمولان می شود و در ادامه فصل دوم به سازمان و تشکیلات ، فصل سوم به مراحل انتخاب معلمان نمونه، فصل چهارم به ارزیابی و فصل پنجم به تعامل با ستاد مرکزی پرداخته است.

  معاون آموزش و نو آوری تصریح کرد : در این شیوه نامه سهمیه معلمان نمونه در هر شهرستان ، استان و کشور براساس برنامه پنجم توسعه مشخص شده است

  وی عملکرد مدیران منطقه را مثبت ارزیابی نمود و بر استمرار این تلاش ها تأکید نمود . آبرومند کارشناس ارتقای علمی و دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم مطالبی را در حوزه تخصصی خود بیان نمود .

  وی دستورالعمل نحوه انتخاب معلمان نمونه را تشریح و به صورت پاورپویینت ارائه نمود و بر دقت عمل مدیران و اطلاع رسانی دقیق و ارجاع آن به ستاد در زمان مقرر تأکید نمود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro