جلسه کمیته همیاری و تشکلهای مردمی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در صومعه سرا برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۴ دی ۹۲ - ۱۹:۵۸

  کد خبر : 20453

  جلسه کمیته همیاری و تشکلهای مردمی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در صومعه سرا برگزار شد

  جلسه کمیته همیاری و تشکلهای مردمی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ظهر امروز در کمیته امداد  شهرستان صومعه سرا برگزار …

  جلسه کمیته همیاری و تشکلهای مردمی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ظهر امروز در کمیته امداد  شهرستان صومعه سرا برگزار شد.


  واران نیوز: رییس کمیته امداد شهرستان صومعه سرا گفت: این کمیته به منظور فراهم‌سازی زمینه‌های بهره‌گیری هرچه بیشتر محرومین و مستضعفین جامعه از امکانات خدماتی و رفاهی دستگاه‌ها و دوایر دولتی و غیردولتی تشکیل شده است.
  علیرضا محمدی اظهار کرد:  تقویت راهکارهای نهضت خدمت‌رسانی به مردم و همچنین مشارکت و حضور شایسته ولی نعمتان جامعه در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دیگر دلایل تشکیل این کمیته می باشد.
  وی  اذعان کرد: از جمله وظایف و مأموریت‌های این کمیته تبیین نقش مؤثر محرومین در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی و فراهم‌سازی زمینه آشنایی هرچه بیشتر محرومین با دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف و معرفی خدمات و دستاوردهای سه دهه تلاش در جهت محورمیت‌زدایی و تحقق عدالت اجتماعی است.
  رییس کمیته امداد با اشاره به راهبردهای اجرایی دهه فجر امسال افزود:الگو سازی صحیح از آئین های انقلاب اسلامی،تقویت آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی و ارائه تصویری هنرمندانه از آن و از همه مهمتر مردمی کردن مراسم دهه فجراز جمله راهبردهایی هستند که باید در این مسیر حرکت کنیم.
  علیرضا محمدی در ادامه برنامه های دهه فجر را ، جشن توانمندی، ایستگاه صلواتی، ویزیت رایگان، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، توزیع کالا و بسته فرهنگی، گزارش عملکرد و پتانسیل دهیاران وشوراها عنوان کرد.
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro