دیوار نوشته های شهر ما!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۵ دی ۹۲ - ۲۱:۳۳

  کد خبر : 20638

  دیوار نوشته های شهر ما!

  واران نیوز: دیوار نوشته ها یکی از روش های قدیمی برای بیان شعار های آزادی طلبانه بوده، روشی کم خرج …

  واران نیوز: دیوار نوشته ها یکی از روش های قدیمی برای بیان شعار های آزادی طلبانه بوده، روشی کم خرج و با بازده بسیار فراوان/

  دیوار نوشته ها از دوران بسیار قبل مورد استفاده قرار میگرفت، در زمان انقلاب بر علیه شاه و بعد از انقلاب بر علیه آمریکا و منافقین در نقاط مختلف جهان مانند فرانسه و آلمان و دیگر کشور ها هم این گونه دیوار نوشته ها را می توان بر روی دیوار محله های قدیمی یافت.

  باید دانست که دیوار های سطح شهر ما جلوه ایی از زیبایی شهر ما هستند که شهرداری صومعه سرا باید به تزئین آن بپردازد و یا از شعار های قدیمی محافظت کند.

  متاسفانه امروز که برای تهیه گزارش از دیوار نوشته های قدیمی  به کوچه پس کوچه های شهرمان میرفتم به سختی توانستم چند دیوار نوشته قدیمی و یا انقلابی پیدا کنم.

  دوربین را به هر طرف میگرفتم تبلیغ لوله باز کنی ، داربست و.. به چشم میخورد.

  از همین جا از شهردار عزیز شهرمان خواهش میکنم تا با برنامه ایی کم هزینه دیوار های شهرمان را مانند دیگر شهرها  با نقاشی و یا هر طرح دیگر زیبا کند ما در شهر صومعه سرا جوانان هنرمند زیادی داریم که میتوانند با هزینه ایی کم اثرهایی ماندگار بر دیوار های شهرمان به یادگار بگذارند.


   

  تصاویر زیر یادگار هایی از دیوار نوشته های با ارزش شهرمان است


  اینم از سایت بچه های مسجد جعفری برداشتم…مثل این که دست نوشته شهید خلوص دهقانپور که روی دیوار نوشته،اگر کسی خبر داره که این نوشته هنوز هست یا نه لطفا در دیدگاه به ما خبر بده.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro