به وسیله وحدت می توان پایه های دین وانقلاب را محکم کرد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۷ دی ۹۲ - ۱۸:۳۷

  کد خبر : 20664

  به وسیله وحدت می توان پایه های دین وانقلاب را محکم کرد

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه باید اجازه هر گونه شیطنتی را از دشمنان سلب کنیم، گفت: به وسیله …

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه باید اجازه هر گونه شیطنتی را از دشمنان سلب کنیم، گفت: به وسیله وحدت است که می توان پایه های دین و انقلاب را محکم کرد.


  حجت الاسلام اسماعیل صدیقی در گفتگو با خبرنگار واران نیوز، ضمن تبریک میلاد سراسر سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت  هفته وحدت، اظهار کرد: وحدت و یکپارچگی میان مسلمانان که از ضرورت های  جهان اسلام است باید روز بروز مستحکمتر  گردد و پرچم اسلام در تمام جهان به اهتزاز در آید.
  وی افزود: امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت و همبستگی دارد و این موضوع مهم همواره مورد تاکید”مقام معظم رهبری”بوده است.
  امام جمعه صومعه سرا گفت: ایجاد وحدت بین اقشار مختلف بهترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است .لذا همگان مخصوصا مسئولان فرهنگی باید برای تحقق وحدت و همدلی در جامعه تلاش و کوشش نمایند.
  حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه امروز بیشترین ترس دشمنان اسلام از اتحاد و همدلی میان مسلمانان جهان است، تصریح کرد: آنان بخوبی می دانند اگر این جمعیت کثیر با یکدیگر متحد و یکپارچه شوند برای آن ها بسیار خطرناک خواهد بود و دیگر به هیچ کدام از اهدافشان نمی توانند دست پیدا کنند.

  وی خاطرنشان کرد: دشمنان برای ضربه زدن به حرکت عزت آفرین اسلامی به دنبال ایجاد تفرقه هستند و دنیای اسلام امروز محتاج از بین بردن عوامل تفرقه است که هفته وحدت می تواند نماد خوبی برای اتحاد بین مسلمانان باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro