پایان دردناک تیم یاران صومعه‌سرا در لیگ برتر فوتسال گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۹ دی ۹۲ - ۲:۴۳

  کد خبر : 20670

  پایان دردناک تیم یاران صومعه‌سرا در لیگ برتر فوتسال گیلان

  تیم فوتسال یاران صومعه سرا شاید طی سالهای گذشته از موفقترین تیمهای صومعه سرایی حاضر در رقابتهای فوتسال گیلان بود. …

  تیم فوتسال یاران صومعه سرا شاید طی سالهای گذشته از موفقترین تیمهای صومعه سرایی حاضر در رقابتهای فوتسال گیلان بود.


  به گزارش واران نیوز به نقل از scna: تیمی که علی رغم همه ظرفیتها حتی در صومعه سرا نیز مهجور ماند و طی دو سال گذشته در شرایطی که از سوی تماشاگر گرفته تا دست اندرکاران مسابقات جام رمضان خواهان قهرمانی تیم دیگری بودند و این موضوع اعتراض این تیم را نیز به همراه داشت، همچنان تنها تیم موفق صومعه سرا در استان بود.

  اما پس از قهرمانی، تیم مقابل همچنان نتوانست جایگاهی در استان پیدا کند و همچنان تیم کم امکانات یاران در صحنه رقابتهای فوتسال گیلان خوش درخشید و قهرمان لیگ برترفوتسال گیلان شد و به رقابتهای لیگ منطقه‌ای فوتسال کشور هم راه پیدا کرد.

  تیم یاران صومعه سرا تمامی بازیهای دوره رفت لیگ برتر فوتسال گیلان را با پیروزی به اتمام رساند و در رقابتهای لیگ منطقه ای نیز چهار بازیکن به انتخابی تیم ملی امید کشور معرفی کرد و البته اینها همه افتخارات این تیم ریشه دار صومعه سرا نبود.

  DSC_063442

  اما نبود امکانات و توجه کافی همچنان گلایه شماره یک دست اندرکاران این تیم در شهرستان بود و سرانجام عصر دیروز و در سایه کم توجهی مسئولان ورزش شهرستان تیم فوتسال یاران صومعه سرا با قرار گرفتن در انتهای جدول رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان، به لیگ زیر گروه گیلان سقوط کرد! پایانی که البته امیدواریم پایان کار فوتسال صومعه سرا هم نباشد.

  خبری تاسف برانگیز که البته گویا خیلی هم دور از انتظار نبود و نمیتوان انتظار داشت وقتی داخل شهرستان از تیمی حمایت نمیشود در خارج از شهرستان نتایج بهتری بدست آورد، به هر حال “از این زمین همان درو می‌شود که در آن کاشته‌ ایم”!

  لازم به ذکر است شهرستان صومعه سرا تا همین چند سال پیش تیم صنعت صومعه‌سرا را بر روی چمن بازیهای لیگ دسته اول فوتبال گیلان داشت که امروز به دلیل همین مشکلات حتی نامی از این تیم در شهرسان صومعه سرا نیست!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro