آمریکا در تمام موضوعات منطقه‌ای نیازمند نظام اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۰ دی ۹۲ - ۲:۵۸

  کد خبر : 20692

  آمریکا در تمام موضوعات منطقه‌ای نیازمند نظام اسلامی است

  واران نیوز» سردار قاآنی در بزرگداشت ۲۳ شهید روستا اباتر صومعه سرا ضمن با برکت دانستن چنین مراسماتی گفت:شاخص دین …

  واران نیوز» سردار قاآنی در بزرگداشت ۲۳ شهید روستا اباتر صومعه سرا ضمن با برکت دانستن چنین مراسماتی گفت:شاخص دین داری و عزت مداری هر مکان و شهری در جمهوری اسلامی شهدای آن مکان است.


   

  قاآنی افزود: ما با بزرگداشت این شهدا در واقع به خود یاد آوری میکنیم که چگونه زندگی کنیم وچگونه بمیریم.

  ایشان در ادامه اضافه کردند: امام خمینی (ره) با تفسیری زیبا توانست جنگ را یک دفاع مقدس بداند و با این کار  جنگ را  به جایی برای تربیت جوانان تبدیل کند

  ملت ایران با وجود ولایت فقیه توانسته از اول انقلاب تا کنون مقابل حربه های دشمن مقابله کند و تبدیل به یک قدرت شود.

  جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به بیداری اسلامی در کشور های عربی منطقه گفت: این کشور ها به دلیل نداشت رهبری فقیه و عالم هر کدام با مشکلات متفاوتی مواجه شدند.

  وی با اشاره به اینکه شهدا در پرتو ولایت حرکت می‌کردند، متذکر شد: اگر تبعیت از ولایت‌فقیه نبود در دوران دفاع مقدس به موفقیت نمی‌رسیدیم.

  قاآنی بازگشت خاک وطن را تنها دستاورد شهدا در دوران دفاع مقدس ندانست و گفت: شهدا فهم درست و مجاهدت در سایه ولایت را به ما آموختند.

  وی با بیان اینکه شهدا و خانواده بزرگوار آنها باید همواره تکریم شوند، تصریح کرد: شهدا همواره در مدار ولایت حرکت کردند و به ما آموختند که این کار شرط زندگی با عزت است.

  • وی با بیان اینکه مجاهدت شهدا برگرفته از بصیرت آنها بود، متذکر شد: مجاهدت بدون بصیرت سبب روی دادن اتفاقاتی مانند جنگ صفین می‌شود که در آن وقتی قرآن‌ها بر سر نیزه‌ها رفت برخی افراد بی‌بصیرت توسط دشمنان فریب خوردند.

  جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، موفقیت‌های نظام اسلامی را سبب نگرانی دشمنان دانست و گفت: دشمنان شهادت‌طلبی را از دلایل موفقیت مجاهدین نظام اسلامی می‌دانند.

  قاآنی با بیان اینک شهدا تمام وجود خود را برای عزت اسلام فدا کردند، گفت: اکنون دشمنان با کمک برخی مزدوران منطقه‌ای خود مانند تکفیری‌ها به دنبال اختلاف بین جوامع اسلامی هستند.

  وی با اشاره به اینکه برخی افراد با ظاهر اسلامی به دنبال زدن ریشه اسلام و ولایت هستند، بیان کرد: تروریست‌ها در سوریه با شعار اسلام و خدا دست به جنایت‌های وحشتناک می‌زنند.

  جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصریح کرد: افراطی‌گرایان در جهان اسلام به ویژه تکفیری‌ها و صهیونیست‌ها دو لبه قیچی‌ای هستند که آمریکا محور آنها است.

  قاآنی با اشاره به عملکرد آمریکا پس از اتفاق ۱۱ سپتامبر، تصریح کرد: پیش از حادثه ۱۱ سپتامبر مانند رژیم بعث عراق با ایران، آمریکا توسط دیگران به جنگ با دشمنان خود می‌رفت، اما پس از این اتفاق آمریکا به طور مستقیم وارد میدان جنگ شد، زیرا احساس می‌کرد قدرت بسیار مهمی در برابر او ایستاده است.

  وی به هزینه ۳ هزار میلیارد دلاری آمریکا و کشورهای غربی در جنگ‌های منطقه پس از حادثه ۱۱ سپتامبر اشاره کرد و گفت: تعداد حقیقی کشته‌های آمریکا در جنگ‌های افغانستان و عراق حداقل سه برابر تعدادی است که به طور رسمی بیان می‌شود

  • جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان اینکه آمریکا در تمام موضوعات منطقه‌ای نیازمند نظام اسلامی است، افزود: در موضوع جنگ سوریه، آمریکا در ابتدا در صف نخست حمله نظامی به این کشور و حمایت از تروریست‌ها قرار داشت، اما در ماه‌های اخیر به سبب شکست طرح‌های خود و ناموفق بودن گروه‌های تروریستی به دنبال استفاده از راهکارهای سیاسی است که از ابتدا مورد تاکید جمهوری اسلامی بود.

  وی افزود: جمهوری اسلامی از ابتدا گفته بود که مسئله سوریه موضوعی داخلی است و باید به صورت مسالمت‌آمیز و سیاسی برطرف شود.

  قاآنی بصیرت را لازمه دوران کنونی دانست و تصریح کرد: بصیرت مانند قطب‌نما در یک بیابان است که جهت حرکت را به ما نشان می‌دهد.

  قاآنی با اشاره به باتلاق عراق برای آمریکا تاکید کرد: آمرکایی ها در روز های خروج خود از عراق با اینکه خود را ابر قدرت منطقه میدانستند اما افرادی را به ایران فرستادند و درخواست کردند تا ایران با استفاده از قدرتی که در عراق دارد باعث ایجاد آرامش در این کشور شود تا آنها بتوانند از عراق بروند.

  این ضعف نشان دهنده این است که قدرت منطقه ایران است و ایران این قدرت را مدیون ولایت فقیه است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro