دهه فجر تجلی نشان دادن دستاوردهای نظام است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۰ دی ۹۲ - ۳:۰۷

  کد خبر : 20696

  دهه فجر تجلی نشان دادن دستاوردهای نظام است

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: دهه فجر تجلی نشان دادن دستاوردهای نظام از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با همکاری رسانه‌ها است. …

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: دهه فجر تجلی نشان دادن دستاوردهای نظام از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با همکاری رسانه‌ها است.


  میرزا حسینعلی‌زاده عصر امروز در دیدار با کاروان خبری فجر گیلان در این شهرستان، اظهار کرد: خبرنگاران گوش شنوای مردم و انتقا‌ل‌دهنده دیدگاه‌ها به مسئولان هستند.

  وی نقش خبرنگاران در حوزه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و … را مهم و پررنگ عنوان کرد و افزود: خبرنگاران موفق، در انجام رسالت خبری مؤثر و کارآمد هستند.

  حسینعلی‌زاده با اشاره به توجه فرمانداری صومعه‌سرا نسبت به حوزه رسانه، تصریح کرد: نقش خبرنگاران در حوزه آرامش روانی جامعه حائز اهمیت است.

  فرماندار صومعه‌سرا نقش رسانه را حساس خواند و بیان کرد: اشتباه در بیان خبر همواره موجی مخرب در جامعه ایجاد می‌کند.

  وی خبرنگاران را از قشر جوان و تحصیل کرده دانست و خاطرنشان کرد: حوزه خبرنگاری برای مسئولان بسیار مهم است.

  حسینعلی‌زاده، نقد منصفانه در حوزه رسانه را خوب عنوان کرد و افزود: فرمانداری صومعه‌سرا نقدهای منصفانه را می‌پذیرد.

  *اصحاب رسانه صومعه‌سرا عملکرد خوبی دارند

  فرماندار صومعه‌سرا عملکرد اصحاب رسانه در این شهرستان را خوب توصیف کرد و گفت: خبرنگاران مخاطبان بسیاری دارند و امروز اطلاع‌رسانی در فضای مجازی زمان و مکان را درنوردیده است بنابراین اصحاب رسانه باید نقش خود را به‌درستی بشناسند و به آن عمل کنند.

  وی با اشاره به ضرورت فعالیت رسانه‌ها در پوشش خبری برنامه‌های دهه مبارک فجر، بیان کرد: دهه فجر تجلی نشان دادن دستاوردهای نظام از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با همکاری رسانه‌ها است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro