بزرگترین کتابخانه روستایی گیلان در شفت محله صومعه سرا قرار دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۱ دی ۹۲ - ۱:۴۵

  کد خبر : 20706

  بزرگترین کتابخانه روستایی گیلان در شفت محله صومعه سرا قرار دارد

  مسئول کانون تخصصی کتابخانه ای کانون های فرهنگی امور مساجد گیلان گفت: کتابخانه قرآن و عترت روستای شفت محله صومعه …

  مسئول کانون تخصصی کتابخانه ای کانون های فرهنگی امور مساجد گیلان گفت: کتابخانه قرآن و عترت روستای شفت محله صومعه سرا در سطح روستایی در گیلان مقام اول را کسب کرده است.


  ابراهیم محمد زاده در گفت وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه کتابخانه شفت محله دارای ۸۵۰۰جلد کتاب نفیس و متنوع است اظهار کرد: این کتابخانه بزرگترین کتابخانه روستایی می باشد که مقام اول رادر استان دارد.
  ابراهیم محمدزاده تصریح کرد: مردم این روستا در حد توان در پیروزی انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس شرکت داشته اند و در این راه سه شهید و چندین جانباز تقدیم اسلام وانقلاب کرده اند.

  مسئول کانون فرهنگی  گفت: به برکت انقلاب و زحمات مسئولین و پیگیری های مجدانه شورای اسلامی، این روستا از آب شرب، برق،تلفن، گاز و جاده آسفالته برخوردار است.
  محمدزاده اظهار کرد: به همت سازمان تبلیغات اسلامی خانه عالم با اعتبار ۳۵میلیون تومان در سال ۸۹ در این روستا ساخته شد و به مدت ۲ سال روحانی مستقر در این محل ساکن بوده است.

  وی بابیان اینکه روستای شفت محله دارای یک پایگاه مقاومت بسیج و کانون فرهنگی می باشد، افزود: نوجوانان و جوانان این روستا در این پایگاه و کانون فعالیت چشم گیری دارند.
  رییس شورای شفت محله با بیان اینکه بزرگترین مشکل این روستا کمبود زمین کشاورزی برای نسل جوان می باشد، خاطر نشان کرد: کمبود زمین کشاورزی و بیکار بودن جوانان باعث مهاجرت بی حد جوانان به شهر شده است .
  محمدزاده گفت: از مسئولین خواستاراست به مشکلات بیکاری جوانان رسیدگی کنند تا جوانان به شهرهای دیگر مهاجرت نکنند

   

  ابراهیم محمدزاده رییس شورای شفت محله شهرستان صومعه سرا به مدت ۱۵ سال است که مسئولیت کانون فرهنگی روستای شفت محله را بر عهده دارد وی حدود ۴ سال است که مسئول کانون تخصصی کتابخانه ای کانون های فرهنگی امور مساجد گیلان را نیز به عهده گرفته است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro