هفته وحدت بیانگر بصیرت مسلمین در برابر دشمنان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ دی ۹۲ - ۳:۰۷

  کد خبر : 20717

  هفته وحدت بیانگر بصیرت مسلمین در برابر دشمنان است

  جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه سرا گفت: تعظیم و گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت محمد(ص) بیانگر بصیرت مسلمین …

  جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه سرا گفت: تعظیم و گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت محمد(ص) بیانگر بصیرت مسلمین در برابر دشمنان است.


  سرهنگ مرتضی رضایی در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه دشمن و استکبار در رابطه با همه مسائل اسلامی به ویژه شیعه هر روز کارهایی برای نابودی آن انجام می دهند، اظهار کرد: هفته وحدت یکی از برنامه های استکبارستیزی است که انگیزه سفته گران و اهداف شومشان را برملا می کند.

  وی افزود: وحدت و یکپارچگی امت اسلامی و لزوم کلمه بر محور امید از تعالی و اصول فرهنگی آئین اسلام است.

  جانشین فرمانده سپاه صومعه سرا گفت: قرآن کریم یکی از سازنده ترین راهبردهای دین و رسالت محمدی(ص) را تالیف قلوب و ایجاد انس و تفاهم به جای خصومت و تفرقه بیان می دارد.

  سرهنگ مرتضی رضایی تصریح کرد: از این رو بزرگترین آرزوی دیرینه همه مصلحین و خیرخواهان جوامع اسلامی و یکی از شاخصه های گفتمان اسلام ناب در سال ۵۷بروز پیدا کرد، وحدت و تقریب میان مذاهب اسلامی است.

  وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) این امر را به عنوان یک رویکرد انقلابی مطرح کردند که ما با مسلمین اهل تسنن یکی هستیم، خاطرنشان کرد: امام فرمودند، اگر کسی کلامی بگوید که باعث تفرقه بین ما و مسلمانان شود بدانید که جاهل  یا از کسانی است که می خواهند بین مسلمین اختلاف بیاندازند.

  جانشین فرمانده سپاه صومعه سرا اظهار کرد: قضیه شیعه و سنی اصلا در کار نیست و همه مسلمانان با هم برادر هستند.

  سرهنگ مرتضی رضایی به سخن مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: کسی که ندای تفرقه بین شیعه و سنی را سر می دهد، چه شیعه باشد چه سنی مزدور دشمن است چه بداند چه نداند.

  وی گفت: از برنامه های هفته وحدت توسط سپاه، برگزاری جشن در شب میلاد پیامبر (ص)، قرائت دعای وحدت، قرائت دعای ندبه، برگزاری محفل انس با قرآن توسط قاریان کشوری و تواشیح خوانی، ویزیت رایگان در نماز جمعه می باشد.

  جانشین فرمانده سپاه صومعه سرا تصریح کرد: در هفته وحدت تمام بخش ها، دهستان ها و روستاها به تناسب حوزه ها برنامه اجرا خواهند کرد.

  ۲ ديدگاه

  1. واویشکا گفت:

   وقتی عامل به عدم دعوت کند…

  2. صادق گفت:

   ای خدااااااااااااااا!!!!!!!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro