موفقیت مسلمانان در جامعه اسلامی حاصل وحدت می باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ دی ۹۲ - ۱۶:۱۱

  کد خبر : 20726

  موفقیت مسلمانان در جامعه اسلامی حاصل وحدت می باشد

  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صومعه سرا، با بیان اینکه هرگاه موفقیتی در جامعه …

  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صومعه سرا، با بیان اینکه هرگاه موفقیتی در جامعه اسلامی، مسلمانان کسب کردند حاصل وحدت آنها بوده است، گفت: از زمان پیامبر(ص) تا به امروز هرگاه مسلمانان شکست خورده اند علتش تفرقه و جدایی بوده است.


  حجت الاسلام ابوعلی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه امروز دشمنان از هر حربه ای استفاده می کنند تا بین مسلمانان تفرقه بیاندازند، اظهار کرد: وحدت اسلامی یکی از ضروری ترین موضوعاتی است که ما باید همه برای رسیدن به این درجه وحدت تلاش کنیم چرا که دشمن همیشه از تفرقه استفاده می کند.

  وی افزود: وحدت به اندازه ای اهمیت دارد که خداوند در قرآن کریم به این امر مهم اشاره کرده است.

  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری سپاه صومعه سرا گفت: امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت و همبستگی دارد و این موضوع مهم همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است.

  حجت الاسلام ابوعلی اسماعیلی با بیان اینکه دشمنان در صدد این هستند که بین مسلمانان شیعه و سنی تفرقه بیاندازند، تصریح کرد: ایجاد وحدت بین اقشار مختلف بهترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است و تمامی اقشار به ویژه مسئولان فرهنگی باید برای تحقق وحدت و همدلی در جامعه تلاش و کوشش کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro