کشف ۴۵ کلیو مخدر تریاک از قاچاقچیان صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ دی ۹۲ - ۱۷:۴۰

  کد خبر : 20738

  کشف ۴۵ کلیو مخدر تریاک از قاچاقچیان صومعه‌سرا

    رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف بالغ بر ۴۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک در استان …

   

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف بالغ بر ۴۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک در استان خبر داد، رسول صمدی در نشست انتظامی این شهرستان چگونگی کشف مقدار مذکور مواد مخدر را تشریح کرد.


  وی اظهار کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر از فعالیت دو نفر قاچاقچی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در صومعه‌سرا آگاه شدند و رسیدگی به این مورد را در دستور کار خود قرار دادند.

  این مسئول با بیان اینکه قاچاقچیان مذکور مورد مراقبت و اقدام‌های اطلاعاتی و تعقیب قرار گرفتند، افزود: پلیس از انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر توسط این دو نفر از استانی دیگر آگاه شد که مواد مخدر را در زیر اتاق عقب یک دستگاه خودروی نیسان جاسازی کرده بودند.

  وی ادامه داد: خودروی این قاچاقچیان پس از یک مرحله عملیات مشترک با سربازان گمنام امام زمان (عج) در هنگام ورود به گیلان در محور قزوین‌ ـ رشت متوقف و متهمان دستگیر شدند.

  به گفته صمدی، در بازرسی از خودروی نیسان مذکور مقدار ۴۴ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کشف و ضبط شد و هر دو نفر متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی و روانه زندان شدند.

  وی بر ضرورت آمادگی کامل پلیس مبارزه با مواد مخدر در راه مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ تأکید کرد.

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از مردم این استان خواست تا در صورت مشاهده ضمن تماس با مرکز فوریتی ۱۱۰ پلیس یار و همراه پلیس در این مبارزه باشند.

  يک ديدگاه

  1. صومعه سرا گفت:

   در ماسال کشف شد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro