شهردار سابق صومعه سرا هنوز خود را صاحب خانه می داند!!!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۸ دی ۹۲ - ۲:۴۱

  کد خبر : 20767

  شهردار سابق صومعه سرا هنوز خود را صاحب خانه می داند!!!

  شهرستان  صومعه سرا یکی از قطب های تولید ماهی در گیلان است و مردمان سخت کوش آن بیش از هر …

  شهرستان  صومعه سرا یکی از قطب های تولید ماهی در گیلان است و مردمان سخت کوش آن بیش از هر چیزی شیوه ماهگیری را آموخته اند.


  به گزارش واران نیوز به نقل از  خزرآنلاین، مجسمه مرد ماهی به دست در ورودی شهر صومعه سرا پیکره ایست تراشیده شده از سنگ  که تنوع خاصی نداشته و کالبدی یکنواخت دارد. این  مجسمه نه تنها  هیچگونه جاذبه ای برای اشخاص ندارد، بلکه بیانگر ایجاد تفکر منفی است که به تو ماهی می دهند نه شیوه ماهیگیری را.

  در نتیجه حتی برای لحظه ای نیز نمی تواند نگاه مخاطب را روی خود حفظ نماید و طبعا نمی تواند در دراز مدت اثری ماندگار و جزو ویژگی های منطقه به حساب آید.

  توجه به نمادهای شهری نه تنها به زیبایی بصری یک شهر کمک می کند بلکه بر ذهن و تفکرات گردشگران نیز اثر می گذارد.حال این مرد ماهی به دست هر از چند گاهی در حال تغییر است و شاید در پدیده ای نادر سن آن رو به افزایش است و این امر توجه شهردار و شورا را بر خود جلب نموده است که هر چند وقت دستی برسر روی این مجسمه بکشند و رنگ و رخساره اش را تغییر دهند.

  این امر نشان از توجه ظریف و موشکافانه این منتخیبین دارد اما باید توجه داشت که آیا شورا و شهردار صومعه سرا نسبت به اموال نهاد شهرداری خود را مسوول می دانند؟ و آیا خبر دارند که هنوز شهردارسابق صومعه سرا پس از گذشت چند ماه از روی کار آمدن حسن آقاجانی شهردار جدید در خانه ای که  توسط  شهرداری برایش رهن شده بود نسکونت دارد؟ خانه ای در  شهر صومعه سرا با تمام امکانات  و به اصطلاح مبله شده که با ۱۵ میلیون رهن کامل شده است؟چرا تا کنون شهردار سابق صومعه سرا منزلی برای خود اختیار نکرده است!

  سید محمود حسینی  که تاکنون عضو چهار دوره شورای شهرصومعه سرا بوده است  در گفتگو با ما ضمن تایید سکونت شهردار سابق شهر صومعه سرا گفت : “حسین احمدی پس از اتمام کارش می بایست خانه رهن شده را تحویل و لوازم مذکور را به شهرداری برگرداند.”

  وی افزود : “بارها در این مورد به اعضای شورای شهر تذکر داده شده و منتظر اقدام اساسی در این زمینه هستیم”

  امید  است که شورا و شهرداری صومعه سرا همانطور که  بر مجسمه مرد ماهی به دست  نظر خاص دارند بر تسریع در برگرداندن اموال شهرداری تلاش  و دقت بیشتری داشته باشند و قبل از انتخاب هر شهردار اول شیوه ماهیگیری را یاد دهند، نه دادن ماهی به دستانش را زیرا اگر به وی ماهیگیری می آموختند اکنون در مسکن خود نشسته بود!!!

  يک ديدگاه

  1. kahkeshn گفت:

   ماشاله آقای احمدی تو تولم شهر خیابان جهاد کشاورزی – خیابان شهید اسماعیل نژاد بعد از انبار کود روبروی گلخانه خانم رفیعی منزل شیک و زیبایی دارن . حالا اینکه چرا خونه رو نتونستن از ایشون تحویل بگیرن جای سوال داره؟؟؟

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro